Letec (2004)

Poněkud nízké hodnocení na tak skvělý film ne? Život Howarda Hughese je velmi zajímavý, stejně tak i jeho povaha celkově (možná škoda, že jsem o Howardovi nevěděl i něco více před zhlédnutí filmu). Martin Scorsese zrežíroval skvělý Hollywoodský film, velký film, skvěle natočen (kamera byla výborná!)....Leonardo byl super, jako vždy, stejně tak Cate, dále se mi líbili Alec Baldwin a Alan Alda (na něho jsem byl obzvlášť zvědavý a jsem rád, že mě nezklamal), celkově obsazení bylo parádní... Osobně jsem z filmu nadšen a neváhám s hodnocením - 5*. :))

Gia (1998) (TV film)

Film je každým momentem lepší, první půle nebyla podle mě zachycena, tak dobře, jak by určitě mohla být, druhá půle byla ovšem parádní, kadždy moment byl velice silný. Angelina Jolie byla krásná, úžasná a určitě byla to nejlepší na celém filmu. Škoda, že byl film natočen, tak jednoduše, k takovému to člověku mě to úplně nesedělo. Závěrečné minuty byly skvělé. Líbila se mi i hudba. Dávám 4* hlavně za Angelinu a za konec. :)

Megamysl (2010)

Tento film jsem si opravdu vychutnal - zábavný, milí animák, který se řadí mezi mé nejoblíbenější. Hlavní postava je velký sympaťák a ne moc geniální padouch, i další postavy jsou velmi dobré a zábavné. Grafická stránka filmu je dobrá a hudba je naprosto úžasná... AC/DC, Black Sabbath a Guns n´ Roses... no paráda! :)

Polojasno (2009)

Skvělé, příjemné, úsměvné...originální nápad, výborná animace, velmi dobře ztrávených 6minut, ikdyž se to možná dalo natočit i dělší, ale proč..:)

Vášeň a cit (2007)

Anne Hathaway byla krásná, okouzlující, ale to ona je vlastně vždy a když proti nestojí obstojný herec, což v tomto případě James McAvoy rozhodně nebyl, nevznikne nic nějak převratně působivého. Sice špatné to určitě nebylo, ale nějaké velké romantické či dramtické scény jsem bohužel neviděl a proto teda dávám hodnocení 3* a když už budu chtít vidět něco romantického tak, raději se znovu kouknu na Pýchu a předsudek...:))

Amélie z Montmartru (2001)

Výborný, krásný film, který musí chytit snad každého (ikdyž mě to tedy chvíli trvalo :D), spousta skvělých, úsměvných až zábavných záběrů, scén a rozhovorů. Všechny postavy z filmu jsou skvělé, milé, přeíjemné (zvláště například role Dominiqua Pinona je velmi zvláštní), ale jen postava Amélie je naprosto úžasná, ne-li dokonalá - její pohled na svět, její myšlenky nebo její udajná srdeční nemoc...:)) Film je skvěle natočen, a obsahuje krásnou hudbu, která film celkově skvěle dotváří. Styl Jeana-Pierra Jueneta se mi velmi líbi. Audrey Tautou je kouzelná, svoji roli zvládla naprosto úžasně. Ale i ostatním hercům není po herecké stránce co vytknout. Velmi se mi líbilo i pojetí vypravěče. :) Filmu se vlastně nedá pořádně co vytknout. :)

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Skvělá, velmi zábavná talkshow. Jan Kraus má spoustu dobrých, hodně vtipných hlášek a celkově velmi dobře vystupuje a reaguje na dané téma... samozdřejmě, že kvalita jednotlivých dílů závisí na hostech, ale většinou se nadmíru bavím už jen díky skvělému Krausovi. :)

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Hodně zvláštní příběh. Určitě je těžké zachytit celý život do jednoho filmu, ale tady si myslím se to podařilo bez nějakého zbytečného protahování nebo naopak přehnaného zkracování děje. Brad Pitt a Cate Blanchett jsou skvělí, hlavně tedy Cate. Skvělé masky i hudba a několik zajímavých scén, celkově velmi zajímavý a velmi dobrý film. Nevím kolik hvězd dát, nejspíš 4 budou nejlepší.

Requiem za sen (2000)

Velmi silný příběh, ta hrozná úzkost, jakou jsem prožíval po celou druhou půlku filmu (i když první půlka nebyla o nic méně kvalitní!)... Něco neuvěřitelného, nepopsatelného. Parádní kamera, úžasná hudba (Clint Mansell se opět opravdu vytáhnul!), která skvěle dotváří už tak dost napjatou atmosféru po celou dobu filmu... Skvělé herecké výkony - zvláště Ellen Burstyn je minimálně fantastická, když už nic víc... !!! Dále byla skvělá i Jennifer Connelly. Darren Aronofsky zrežíroval, tedy dle mého, jeden z nejlepších filmů vůbec, velmi těžko dokáže někdo jiný natočit něco tak úžasného... Kdybych někde mohl dát 6 hvězd nebo klidně i více, bylo by to určitě zde.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Opravdu skvělý seriál, skvělé, zábavné postavy, skvělé, vtipné dialogy, výborný hlavní příběh....všechno na tomto seriálu je přinejmenším skvělé! Neil Patrick Harris je opravdu skvělý herec, ale to jsou i všichni ostatní představitelé hlavních rolí tohoto seriálu. :)