Hon (2012)

Naprosto fantastické! Atmosféra až neuvěřitelná, vlastně byla až silně nepříjemná, těžko hledám slova. Asi v polovině filmu jsem opravdu trnul, co ještě přijde a nepřijde. Navíc se mi moc často nestává, že bych vůbec nevěděl, co by ještě mohlo následovat... Teď mě překvapila každá další scéna! A Mads? No ten chlap je zkrátka neskutečný, k jeho herectví nejde říct snad jediná výtka, dle mě je to v současnosti jeden z těch nejlepších herců, ne-li ten nejlepší. Lituji jen toho, že jsem si film rozkouskoval (i když i tak to byl obrovsky silný zážitek), což je ale jen má chyba, věřím, že při dalším zhlédnutí si to vynahradím. Skvělý film.

Nespoutaný Django (2012)

Ach Quentine, ty jsi se zase vyřádil... Ale opět, tedy lépe řečeno, zase jednou, jsi se vyřídil naprosto znamenitě! Radost pohledět! Co bych jen vytknul, bohužel musím,je to, že se mi nestává příliš často, abych se u první půle bavil více, než u té druhé, možná je to tím, že se ten závěr až příliš natahoval, ale co už. Děj parádní, hlášky více než výborně a ti herci... No ty byla slast Quentine. Ale přece jen musí být vyzdvižen jeden nad všechny a ano, musí to být Christoph Waltz, bez něj, by to nešlo. Výtečné.

Monstrum z bažin (2009) odpad!

Od filmu jsem očekával, nebo spíše doufal, že alespoň těch 20% budu moct udělit, ale bohužel. Ani k těm 20% se většina filmu vůbec nepřiblížila... Špatné bylo vše, naprosto vše, nezachránil to ani Vinnie, který byl hlavní důvod, proč jsem tento film sledoval. Strašné, víceméně nekoukatelné, už snad nikdy nebudu muset zažít, všem vřele nedoporučuji.

Bez soucitu (2010)

Travolta byl úžasný, naprosto úžasný, asi to nejlepší, co mohl film nabídnout. A rozhodně se dá říci, že toho nabídl relativně dost. Netvrdím, že to byla neskutečná podívaná, ovšem docela dobře jsem se bavil a to nejen u hlášek Travolty, ale i nad spoustou akce. Byly i chvíle, kdy jsem zvažoval vyšší hodnocení...

Kozí příběh se sýrem (2012)

Musím říct, že tento díl, na rozdíl od prvního, byl tedy velmi výrazně koukatelnější a to nejen po grafické stránce, ale i po té obsahové. Grafika, která byla u prvního zpracování hlavním nedostatkem, se zde vcelku solidně vypracovala a samotný děj byl také úplně jinde. A hle, najednou je z toho vcelku v pohodě stravitelná pohádka, která nijak nenudí, ani neurazí. Solidních 60%.

Divoši (2012)

Divoši jsou parádní, ještě víc, než jsem vůbec doufal. Oliver Stone obsadil do hlavních rolích mladé herce, zbytek doplnil už zkušenými harcovníky a musí se uznat, že to byla znamenitá volba, osobně na mě nejvíce zapůsobil Aaron Taylor-Johnson. Ve filmu vše fungovalo víceméně bezchybně a tak jsem mohl zhlédnout skvělou, akční podívanou.

Na parket! (2010) (seriál)

Tento seriál je vlastně celý hodně, hodně příšerný, nějaká pozitiva se hledají jen velmi těžko. Jediný důvod proč to někdy i pustím (což je teda velmi zřídka) je Bella Thorne, jinak bohužel děs.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Je to kouzelný snímek, plné hodnocení bych mu dát jistě mohl a také vlastně i původně dal, ale přijde mi v některých věcech ne úplně dořešený... Je to docela škoda, vždyť na první pohled tomu snad nechybělo nic. Hlavní aktéři perfektní, příběh skvělý a forma tohoto díla, troufl bych si říci naprosto dokonalá a okouzlující, ale nebylo to prostě úplně dotaženo, ale i přesto se jedná o velmi kvalitní podívanou.

Sedm psychopatů (2012)

No já nevím, mě tento film přišel víceméně bezchybný. Skupina herců byla naprosto úžasná, jen mě mrzí, že to neklaplo s Mickey Rourkem, ovšem nutno říct, že Woody ho dokázal nahradit výborně. Spousta vtipu a akce... Tento film se mi snad ani nemohl nelíbit, hodně jsem si ho užil. Když se nad ním zamyslím ještě zpětně, tak opravdu není moc dodat, skvělý film, nebýt Podfucku, který je o něco málo lepší, tak jsou psychopati v TOPce!

Anna Karenina (2012)

Jakmile hraje ve filmu Joea Wrighta Keira, tak to vždy stojí za to, ale dneska obzvlášť. Z mého pohledu natočil pan Wright zatím svůj nejlepší snímek. Zejména bych ocenil zasazení filmu na divadelní jeviště a herecký výkon hlavních třech protagonistů. Pro mě až nečekaně zdařilý snímek.