Hledání Země Nezemě (2004)

Tak takto vznikol mýtus Peter Pan... Samozrejme úžasne zahraná postava matky dokonalou Kate Winslet. Prekvapivo aj deti sú výnimočne herecky nadané. Krásny príbeh, ešte krajšie dialógy. 90%

Spláchnutej (2006)

Tak odteraz žaby sú zlo a potkany sú fajnový... Veľmi roztomilá rozprávka. Veľmi ľahko prijímatelná aj dospelým divákom. Domáci mazlíčkovia sú ako vo väzení, nadarmo "zlatá" klietka je ešte stále klietka... 75%

Předčítač (2008)

Neskutočný scenár. Tento film dokázal to o čo sa každý film snaží. Priniesol novú myšlienku a spracovala sa do skoro dokonalej podoby. Kate je na stálo v mojej top five! :) 90%

Prázdniny (2006)

Drahá, drahá romantika... je tak ťažké pozrieť si niečo romantické. Sklamané ženy nájdu dokonalých mužov, chvalabohu anglicky hovoriacich... :) Kate Winslet sa mi vkráda do srdca. 80%

Kámoš k pohledání (2009)

Očakávala som menej a dostala som viac. Najviac ma bavil Sydney Fife, podivín so škaredým psom a naozaj zvláštnym vkusom. Je zlatý. 75%

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Čo mi najviac vadí je hlúposť protagonistov, na ktorú sa nedá pozerať len s papierovým sáčkom na hlave. Ak toto je elita dvoch národov, tak mali by sme sa hanbiť. Úplne trapné fiasko ako tí trapní Vyvolení,... Všetky tieto podpriemerné žumpové relácie nebudú mať množstvo pokračovaní ako je to v iných štátoch, práve kvôli duševným žebráčikom a osemnásťročným zlatokopkám, ktoré asi v živote knihu ani len nezjedli, nieto ešte čítali. Mnohý ani nevedia v akom štáte sa nachádzajú. Chytili bronz a to je všetko, čo im táto relácia dala. Ich pravé osobnosti ak vyšli na povrch, tak sú to plytkí ľudia. 10% kvôli prostrediu. P.S. Kto urazil DjKomu?, pretože väčšina má odpad ako hodnotenie a on si dovoluje nazývať odpadom týchto ľudí... určite na to má dôvod, kto mu poskytol takýto dôvod? Ak nikto tak by to mal vziať späť,lebo väčšina sa málokedy mýli.. ( Poznáte to: každý je debil, len on je lietadlo )!!! Normálne si musím rozmyslieť svoj názor, či?

Smrtonosná zbraň (1987)

Danny Glover neskutočne vykompenzuje vražedný pohlad blázna Mela Gibsona. Akčňák zo starej a tej najsprávnejšej školy... 90%

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Ako iné pokračovania... vôbec nie ani sekundu sa nenudím ani po dvadsiatichtroch rokoch... Bomba na záchode, vražda s klincom do čela a samozrejme ideme proti pravidlám a proti zákonom... zlý poliš proti svetu bez štipky zdravého rozumu s pomstou napumpovanou v žilách... supiš. 90%

Tučňáci z Madagaskaru (2008) (seriál)

Stratili svoj šmrnc títo skvelí tučniačikovia. Nie sú milí, ani roztomilí a hlavne nie sú vtipní. Skôr naopak sú obyčajní ako piesok v Sahare. Dokonca po polke prvej série ma štvali. Celé ich kúzlo vyprchalo. 55%

P.S. Miluji Tě (2007)

Tento film je potrebný ako kúsok chleba. Netreba sa vždy zaťažovať psychologickými drámami, niekedy treba praobyčajná romantika, ktorá spraví guličku do hrdla a aj vyčarí úsmev. Slečna Swank je ako skoro vždy skvelá. Prirodzená a ako ryba vo vode tak si pláva v roli zmätenej vdovy, ktorej život vyplňal manžel. P.S. : Nádherná myšlienka. 80%