Válka Bohů (2011)

Trochu to mohli prehnať medzi negatívnym a pozitívnym, nebola som nijak ohúrená dobrotou Theseusa, no ani vierohodnosťou Rourka ako Hyperiona, bol to umelý pózer s hnusnými fúzami. Božská orgia v zlatom a tie korunky, čo nosili boli na smiech. Aspoňže sa kvantitne vraždilo. Krv striekala na všetkých a všetkými smermi zároveň, čo sa mi páčilo keďže ide o vojnu: muž na muža, meč proti meču,... Ajkeď už asi viac "adonisov" by plátno neznieslo. Raz pozrieť stačí. 50%

Co ty jsi za číslo? (2011)

Anna Faris a Chris Evans hrají v hlavních rolích této komedie, která hledá odpověď na otázku: Nebyl mezi 19 bývalými náhodou i ten pravý? Když si Ally Darling (Faris) přečte článek z pitomých ženských novin, pustí se do pátrání po tom nejlepším ze svých “ex”. Díky tomu všemu Ally pochopí, že muže svých snů nejspíš najde tam, kde by to vůbec nečekala. (oficiální text mně) čistá hovadinka, no až tak to super nebolo... 50% chýbal humor:)

Neznámý (2011)

Slušný akčňáčik a k tomu ešte motáky, čo vedia poriadne naštvať keď na konci si poviete veď jasné... on lepšie šoféruje ako taxikár z filmu Taxi, či on sa bije ako ninja,... no a koniec je o to lepší, že každý "zlý" chlapec dostane přes držku a dobrý idú do neba... začiatok bol skvelý no potom vyprchalo napätie a ostal pocit deja vu. 60%

Bastardi 2 (2011)

Megatrapotina na druhú. Akoje možné, že to vôbec nejde dopozerať. Nuda nuda nuda a výsmech filmárčeniu... 10% za nič.

Malý kousek nebe (2011)

Veľmi milá oslava života, no miestami ma to bavilo a fungoval aj sentiment. Samozrejme najlepší bol "Malý kúsok neba" a jeho flegmatická charizma... Inak si myslím, že keď stratíte najbližšiu osobu práve takto drasticky a nenávratne je neľudské a nelogické tiež nereálne úprimne sa smiať na celé gule so šampusom v ruke... Hollywood to zvládne a filmík nám to zabije. 50%

Zkus mě rozesmát (2011)

Tááák milé ako je zväčša Sandler ako lover. Trocha vtipáčikov na tému náhodná bolesť, nadávky od dieťaťa a trošku hnedého humoru vždy zabere. Romantika a nežné pohlady a happy end. Pusa na čelo a zbohom. Ale tááák milé. 65%

Ošetřovatel (2011)

Milá rodinná komédia. Trochu pobaví a trochu aj zamrzí za možnosť natočiť to vtipnejším. A nakoniec záver : sme šťastný keď sme sami sebou. Detičky to zamestná a rodičia si dajú trochu relax... to je vše a očakávaný happy end nastáva. 55%

Jack a Jill (2011)

Adam toto ti nevyšlo. Ja sa viem nadchnúť už aj pre najmenší náznak humoru, je jedno či čierny, biely, rasistický, sexistický, pikantný,... ale musím zazrieť náznak. Celé to bolo strojené a silené. Kto konečne natočí dobrú komédiu? Adam Sandler je nepekný muž a dokonca ohyzdná ženská. Sorry bro 30%

Občanský průkaz (2010)

Slušný český trpko-sladký kúsok. 70-te roky totality a slobodná bola len duša, čo bolo hriešnejšie od najväčších hriechov. V jednom snímku horkosť, beznádej, sloboda, faloš, zrada, priateľstvo, lojalita, viera, humor, realita... to dokážu len češi. Mám dobrý pocit, to sa cení 75%

Gnomeo & Julie (2011)

V jednoduchosti je krása. Rozprávočka pre detičky. Dej a námet otrepaný, príbeh známy už pri názve, zápletka je ako facka a dialógy nekomplikujú a na záver happy end. Pre mňa trochu podpriemer, pre štvorročných "podívaná" s úsmevom... Tak to má byť. My dospelý nie sme cielové obecenstvo. 45%