• Fantasy

Kolonie (2013)

Místy ucházející film, jinak hodně slabé béčko.. Některé postavy se chovají tak moc hloupě, až jsem měl chuť tenhle film vypnout. Ale když už člověk v práci kouká na film, tak se spokojí s čímkoliv.

Dunkerk (2017)

Asi jsem to nepochopil, budu se na to muset kouknout znova. ČSFD Filmový víkend 2017

Circle: Uzavřený kruh (2017)

The Circle měl obří potenciál a super obsazení a vznikl z toho totálně průměrný film, který nepřináší nic moc nového, ničím neokouzlí a upřímně, 4 hodiny po zhlédnutí, si kromě pár scén moc nevybavuju, co všechno ve filmu bylo. Ano, námět skvělý a šup sem s podobnými filmy, ale pro příště bych poprosil, aby na nich trošku víc zapracovali. Místy to postrádalo logiku a doteď vlastně nevím, jakou pozici Emma v Circlu zastávala. Celkově byl celý Circle obestřen mlhou, na první pohled všechno skvělé a fungující, ale nějaký ten pohled do zákulisí nám tvůrci nenabídli a vše nechali na naší fantazii. Za mě je to škoda..

T2 Trainspotting (2017)

Já jsem se výborně bavil. Bylo skvělý vidět tuhle partu zase pohromadě. Spousta humoru, skvělých scén, totálně boží soundtrack, vcelku dobrá zápletka, ale hlavně.. tenhle film je další z těch, které navazují na své úspěšné předchůdce z minulého století. A myslím si, že zde se to hodně povedlo.

Špína (2017)

Dost silný a hlavně hodně depresivní film. Všechna čest hlavní herečce a režisérce. Některé scény byly opravdu dechberoucí.

Děda je lotr (2016)

Robert de Niro poslední dobou točí hrozné filmy. Do toho všechny ty řeči o tom, jak by pořád jen šoustal. No nic, párkrát jsem se zasmál, ale jinak hrůza.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Ok, tenhle film ve mě vyvolává fakt zvláštní pocity.. Po jeho skončení jsem měl pár vteřin pocit - "Fůůů, to byla docela dobrá akce.", pak přišel pocit - "Proč na ten ostrov vlastně jeli?", následovaný - "Panebože to byla hrozná sra*ka.". Jako beru, že to byl očekávaný blockbuster, ale jestli se teď všechny filmy budou točit tímhle stylem, tak brzo s návštěvami v kinech končím. Dát za to víc jak 60 korun (díky akci Cinema City), tak bych byl ještě i nasranej. Pokud u toho vypnete, můžete se možná i trochu bavit, pokud u toho budete přemýšlet, tak Vás to přestane bavit hned po příletu na Ostrov. Hej, je to fakt obří opice? Pojďme s vrtulníky lítat těsně v její blízkosti, ať nás může všechny sundat. Nějaký dinoptáci unesli člověka přímo z přídi lodi, proč tam pořád nestát a neschovat se, další už přece nemůžou přiletět! Herců je tolik, že mají skoro všichni minimum prostoru a žádný nevyčnívá, padají trapné a očekávané hlášky, Kong složí jakoukoliv potvoru na Ostrově a i kdyby jich bylo třeba 100, stejně si nějak poradí. Hlavně souboj s "The big one lebkoplazem" byl fakt otravně dlouhý. Jo a abych nezapomněl, nakonec jsme se zase dozvěděli, že člověk není pán na zemi. Kdo by to byl řekl.. Edit. Jedna hvězda je za soundtrack a docela dobrou dobovou atmosféru.

Nerve: Hra o život (2016)

Obsahuje spoilery: Nakonec nemůžu říct, jestli mě Nerve zklamalo nebo potěšilo. Čekal jsem od nápadu trochu víc, nicméně i to co nám tvůrci dali, se dá považovat za zhlédnutí hodný snímek. Co mi dost vadilo byla předvídatelnost a hlavně to, že nakonec nikdo neumřel. Fakt jsem se těšil, že tam zařve ideálně Dave Franco nebo ještě lépe Emma Roberts, kteří mi jsou docela nesympatičtí. No, nestalo se, je tu další happy-end, tak snad už se dočkám příště.

Korunní princ (2015) (TV film)

Nečekal bych, že se u novodobé české pohádky budu tak dobře bavit. Poklona tvůrcům.

Fakjů pane učiteli (2013)

Kravina na n-tou, která mě ale na cestě autobusem pobavila a splnila to co jsem od ní čekal. Hlavně u toho filmu nemyslet. A dabing je naprosto strašlivý!