Shaolin fotbal (2001)

Od něčeho, co se jmenuje Shaolin fotbal, čekáte, že to bude solidní hovadina a ano, je to solidní hovadina :-D

Želví nindžové III (1993)

Ty vole, volkmen s těma nejhustšíma sluchátkama, to je už dnes zapomenutá technologie :-D I po 30-ti letech je zde naprosto nejvyspělejší stroj času, který Vás nejen přemístí v čase, ale ještě Vás obleče do stylových hadrů dané současnosti :-P

Želví nindžové 2: Tajemství kapaliny (1991)

Jó, když pizza byla to nejlepší jídlo na světě a lidem trvalo zjistit 20 let, že jsou i lepší jídla :-D Hezký pohled na dobu před 32 lety (tak já to už taky řeknu: to už snad není ani možný :-D). Narozdíl od prvního dílu, je druhý díl celkem vtipný a masky želv a Třísky už nevypadají jako z horroru.

Želví nindžové (1990)

Jó, to byly časy, když ve filmech hustý děti kouřily a podprsenka byla sprostý slovo :-D Hold po 33 letech se doba hodně změnila. Z dnešního pohledu mi to přišlo pro děti celkem jako drsnější počin, což dříve bylo u filmů pro dospívající celkem normální. No a když jsem viděl mistra Třísku, tak jsem vybuchl smíchy, protože ten je vysloveně jak krysa z kanálu :-) Pro mě pěkná nostalgie, z čeho jsme kdysi byli zcela odvaření, ale je otázkou, zda dokáže zaujmout i současná dospívající dítka.

Americký táta - Série 13 (2016) (série)

Některý díly týhle série jsou fakt krutý. Bacha, hrozí zadušení sušenkou, vdechnutí piva, či plicní bol při nečekaném výfuku.

Stan Helsing (2009)

Co od parodie člověk čeká.. Kozičky a oblečky ****, Skeče z jiných nesmyslů postavené částečně na hlavu, ale ne zas tak moc ****, no a nějaký ten humor ***.

Pussy Riot: Punková modlitba (2013)

Měly jim celý to pódium pokálet a všechny přítomný ortodoxní vymatlance vohodit hovnem.. Zdroj Wikipedia: V prosinci 2018 Evropský soud pro lidská práva (ESLP) rozhodl, že ruské soudy v případu koncertu v moskevském chrámu v roce 2012 porušily práva odsouzených a evropské úmluvy o ochraně lidských práv. Dle ESLP navíc měl Ruský nejvyšší soud případ znovu otevřít a původní rozsudky zrušit. V listopadu 2019 Rusko třem odsouzeným členkám skupiny vyplatilo 37 000 eur (950 000 korun).

Krampus: Táhni k čertu (2015)

To bylo ta strašidelný, až jsem se z toho málem podělal :-D No nevím, pro jak velké děti tohle je, tak 13+, tak opravdu pozor, jinak myslím, že noční můry zaručeny a respekt z čertů jak by smet. Pro milovníky strašidelných filmů to asi naplní účel komedie (scény jako naštvaní perníčci střílející z hřebíkovačky a podobně). A ano, tohle je první skutečná pohádka o čertech, žádný ťuťu ňuňu, já jsem hodnej, hloupej čertík z peklíčka. Tohle je čertík, ze kterýho děti vyletěj z elektriky :-D  Doporučuju vidět..

Kačer Dodgers (2003) (seriál)

Naprosto úžasný a nápaditý sci-fi seriál s humorem jedné z nejvtipnějších postaviček The Looney Tunes, a to Kačerem Duffym v roli kapitána Kačera Dodgerse. Úhlavním kamarádem na kočkování mu je marťanský kapitán s úchvatnou královnou Marsu. Zato věrného poskoka zachránce tvoří prasátko Porky v roli Kadeta. Vtipné, poutavé, nápadité a na odpočinek skvělé. Pro děti rozhodně doporučuji, staší uličníky, s veselým duchem a zájmem o sci-fi, jistě potěší.