Gentlemani (2019)

Síla slova = kvalita filmu. Hate + fuck + 135 x cunt = Troška + dobrej film + Gentlemen. Matematicky zdatnější filmofil vyfuckuje dobrej film, zhejtí Trošku a vyjde mu, že Gentlemani jsou stejně kvalitní film jako je sprostejch 135 cuntů, tak neskutečnej to byl nátěr. A komu to přijde moc, klidně si může nějakej ten cunt schovat pro Trošku.

Král Artuš (2004)

No řeknu ti, Randwulfe, až takhle někdy budou síly, víš, že bych si to se zájmem pustil v kuse. Že bych si jako snáz k těm lidem uďál vztah, vybral si věrňáka a nepůsobilo by to jako takovej papundeklovej gerojskej shit.

Zaklínač (2019) (seriál)

Je pravda, že to Kejvil s mečem umí, že čarodějnice Jenovéfa je po svý proměně docela koukatelná diva a že následnici trůnu držím palce nejen kvůli jejímu nároku na něj, ale jinak mě jako naprosto nezakletého diváka neoslovilo ani filmařský provedení, ani výběr monster, jejichž lov tříštil děj. Ale seriálu přeju kardinální úspěch aspoň kvůli tomu, aby zbyl kousek peněz na zfilmování mých oblíbených her z doby těsně poDOSové.

Na střeše (2019)

Comment proti lidskosti: Švehlík bravurně zkousnul, že byl jen takovej náhradník, když do toho Tříska hodil vidle. Ale Mazliku, ty vole, i když mi přijde hrozně zajímavá volba obrazů k odvyprávění příběhu jednoho důchodce a imigranta, a nejsem odpůrce otevřenejch konců, tady to vypadá, jako by si konce všech linek vzal Tříska do hrobu. Snad si tím Jiřina nenechával otevřený dvířka k pokračování, protože třeba na takovou adopci dítěte registrovaným česko-vietnamským třígeneračním párem by se koukalo ještě hůř než na stařeckou prostatu.

Vlastníci (2019)

Tak už to v našem zámku chodí. Ať je zámek dům nebo stát, vždycky se najde ziskuchtivá Tomicová, zarytej komunista (a navíc skrytej teplajzník) Lábus, byrokratická Melíšková a závistivá Dášašá, který bráněj obyčejnejm aktivním lidem (mezi kterejma se vždycky najde další teplajzník) ve změně života z přežívání na žití, zato nějakýmu dobře oblíknutýmu Hád(k)oj sežerou všetko! Ale jinak mrtě prdel.

Irčan (2019)

Běžím z Pradědu nad ránem, nedobrou Holbou omámen, teambuilding stojí za hovno, dát si filmák je záhodno. V pokoji chrápe kolega, doma furt videa z Lega, co po Avengrech vkus vzkřísí? Určitě novej Scorsese...Partička z podsvětí, po letech na srazu, s tím množstvím obětí, mohla by do Svazu. V partě je Blekota, Jekota, Mekota, žádnej si neváží cizího života. Šťastnější nepřítel jde do bezvědomí, můj odpor nepřišel, co na to svědomí? Amen, já pravím Vám, mě může rozčílit, jen jeden mafián ...Pacino král je filmáku, Scorsese má to na háku, jak švec se drží kopyta, i když už trochu klopýtá. Konec je moc pomalinký, z herců se staly rozinky, digitál vrásky maskuje, artróza přesto pracuje. - Tak jsme se tu všichni sešli, co myslíš, osobo? Jestli ti to nevoní, co je nám do toho. Tak jsme se tu všichni sešli, co myslíš, osude? Nato nelze říci než "víckrát to nebude".

Avengers: Endgame (2019)

Sofistifakované to cestování časem měl jsem toliko čas luštit hlavně v dobách konání nepřehledných rychle se střetávajících obrazů, rozuměj bitev, ale jsa rušen vlasteneckými triumfálními tóny srovnavšími se na piedestalu trapnosti s každým moudrem řčeným kapitánem Jú-es-ej a moderním Robinem Hoodem, který by radši vlastním dětem otce bral a sterilní vdově život dával, neuspěl jsem. Moh' bych prostě napsat, že to je totálně béčkovej až céčkovej závěr svým rozsahem áčkový epochy, ale stejně jako nebetyčně dlouhej film si zkouším hrát na něco vznešenějšího.

Avengers: Infinity War (2018)

Poctivý kurz výtvarky směřovaný k Infinity finále vzal za svý, když jsem zjistil, že Infinity není finále. S odstupem jednoho roku už si z toho "finále" pamatuju jenom kupu prachu. Já tím pádem přišel o tři hodiny a Randwulf o jeden výživnej komentář.

Mys hrůzy (1991)

Nolte, kór v dabingu, je hroznej, zato de Niro, kór s předělaným chrupem, je hroznej, jesi víš jak to myslim. Scorsese umí krví nešetřit, ale na to, že tolik hrozných věcí před tím neudělal, to je docela hrozný, jesi víš jak to myslim. Takže hrůza, jesi víš jak to myslim. Rád bych do toho nacpal i to, že nějaký hrozny nejsou hrozný, ale nikdo to tam nenacpal, tak nic.

MINDHUNTER: Lovci myšlenek - Série 2 (2019) (série)

Všechno svědčí pro to, že se Mindhunter dopustil zásahu na komoru, ale pořád se mi vykrucuje a nedaří se mi ho usvědčit z totálního mindfucku. Monster killer z Atlanty nakonec trochu vyčpěl, ambiciózní Holden je častějc na facku než na metál, ale chudák Bill, kterej si nechtěně dotáh práci domů, to je mučení par excellence.