Most (2011) (seriál)

Neviem ako to tí škandinávci robia, ale opäť a zase vo mne ostal po dopozeraní posledného dielu ten typický sladko-horký pocit v tele...taký príjemný divný pocit keď som ešte pár minút sedel a rozmýšľal o čom mám rozmýšľať. Zaujímavá zápletka na začiatku, ktorá sa v polovici už začínala trochu naťahovať, ale len nejaké 2-3 diely a koniec tomu dal to správne vyvrcholenie. Hlavné postavy, dej, kamera (hlavne v intre) všetko príjemné a nepredvídateľné.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Totálne efektovo prehnané, ale riadne som si to užil a dokonca som sa nenudil až do konca.

Hra (1997)

Nápad výborný, herecky tiež veľmi dobré, ale podľa mňa prekombinované a všetky plány im vychádzali neuveriteľne presne ako po masle.

Millerovi na tripu (2013)

Veľa som od neho nečakal a o to viac ma pozitívne prekvapil. Trochu ubrať sexuálnych vtipov a nadávok a možno by to bolo za full. :) Na tvári Anistonky bolo vidno, že už má svoje roky, ale postavu má stále kvalitnú. V poslednej dobe z množstva infantilných komédii je táto podľa mňa nadštandardná a veľmi často sa dalo schuti zasmiať.

Zkažená mládež (2007)

Taký hrozný strach, úzkosť a sucho v ústach som pri pozeraní filmu ešte asi nemal. Zdrvil ma.

Adamova jablka (2005)

Absurdné, tragické, ale pritom veľmi milo vtipné. Fakt zaujímavý kúsok, ktorý ma potešil.

Nebíčko v papuľke (2011) (pořad)

Relácií o varení je neúrekom a takisto ich uvádza neúrekom dobrých šéfkuchárov. Jaro Židek však okrem dobrých a zaujímavých receptov cestuje po Slovensku a prezentuje ako miestnu kuchyňu tak aj históriu, pamiatky, zvyky a mnoho iného, čo by nemalo vyhynúť s našimi starými mamami.

Pokoj (2003)

[Spoiler alert] Pán režisér, ktorý má slabosť na úvodné a posledné minúty z pornofilmov, si zatúžil zahrať v niečom podobnom, aby mohol ukázať svoje vyšportované telo a priniesť milostné scény umeleckou kamerou spoza polopriehladných závesov. Vymyslel rádoby mileneckú zápletku a je to. Jednu hviezdu získal za posledné minúty, ktoré boli vrchol celého hnusu a aspoň vtedy som sa schuti zasmial na nehereckých výkonoch a totálnej nelogickosti. Toto nemožno nazvať ani recesiou. To sum up - celé zle. Vlastne ešte horšie.

Útěk do divočiny (2007)

Film na viacero zhliadnutí. Už dávno som nevidel film, kde by som nezbadal ani jedno klišé, ani raz som netušil, čo bude nasledovať. Nabudúce si zaobstarám české/slovenské titulky, aby som dokázal viac nasať z toho množstva myšlienok a objaviť zas niečo nové. Ale to asi budem musieť zmeniť hodnotenie na 6* :P A posledná veta filmu ho pekne vystihla.