Moucha (1999) (seriál)

No ulet :o)

Ti druzí (2001)

Pet jich dat nemuzu, na to mi bylo prilis brzo jasny, jak to dopadne. Ale kazdopadne jde o vyjimecnou podivanou, v poslednich letech jednu z nejlepsich.

Prokletí domu slunečnic (2007)

Tak zajimavej to ma zacatek, kamera dobra, muzika dobra, skvela prace s malym Benem a tajemstvi vsude... a tak dojebanej konec. No ach jo, to to bolí.

Jason X (2001)

No co bylo tohle za chliv? Takhle se zachazi s legendama?

Saw 4 (2007)

Podle myho to neni tak hrozny, i kdyz s jednickou to samozrejme nesnese srovnani. Potiz je, ze je to nehorazne ukvaltovany, sem tam zashne dost divna nahoda, ten konec je vyslovene haluznej (a to ne zrovna v dobrym - proste si jen potrebovali otevrit dvere pro petku a sestku), a tak dale, a tak dale... ale ty hracky a hry, coz je vlastne ten hlavni duvod, proc se na tuhle divnoserii vsichni koukame, jsou pritomny porad, a navic nejsou vubec spatny. A ani ten naznak o genezi Jigsawovy vrazedny kariery neni zlej, jen nedodelanej. Ja myslim, ze na 50% to je. Resp. uz jsem videl spoustu horsich hororu a thrilleru. Jen se trochu bojim, ze ted to pujde cely do kelu a la Saw 2. Bez Johna to asi nebude uplne to pravy.

Vlci (2006)

Ten napad neni spatnej, ale zpracovani je naprosto otresny. Stejne jako vlkodlaci masky. Fakt se neni co divit, ze to k nam nakonec ani neslo do kin. Mitra pekna, ale jinak co minuta, to kiks, a cely to vypada jak spatnej serial :o(

Hatchet (2006)

no je to kokotina jako svine, a to i coby komedie, zato ale poradne goreova a se spravnym koncem. Bavil jsem se :o) A to i nad tema peti hvezdickama, co tu litaj:o)

Sedím na konári a je mi dobre (1989)

Prilis krasny spojeni formy a obsahu, byt je ta obrazovost obcas az prilis umela a ocividna. Ale jinak velkej film.