Cirkus Rwanda (2018)

Mohl to být super dokument, ale Novák ho zabil tím, že jej zaměřil jen na sebe. Z počátku dokumentu mě osobně vadil jeho trochu přezíravý až ignorantský pohled na Rwandu a její obyvatele, takové to typické čecháčkování, které nenávidím. Co mělo být posláním dokumentu, co chtěl Novák říci a ukázat? To, že dobrá práce stojí námahu nebo že cizí kulturu je potřeba zesměšňovat? Chápu i tu tvrdost, kterou jako perfekcionista je potřeba mít, pokud chci podat špičkový výkon. V tom Nováka chápu. Ale někdy je lepší neukazovat na sebe a své ego, ale na práci a lidi, kteří jsou její součástí. Proto 1-2* za promarněný můj čas

Dámský gambit (2020) (seriál)

Kdyby měl seriál místo sedmi dílů jen tři, asi bych mu dal 4-5*, takhle je to natahované a naprosto zbytečně - nudil jsem se, občas usínal a proto standardní 3*

Stranger Things (2016) (seriál)

Scénář je furt dokola jak u blbejch (něco se narodí, to dělá bordel, pak to chcípne a náhodou se to zase narodí), ale baví mě to, i když už ne tolik 3-4*

Mesiáš (2020) (seriál)

Je to fakt divné, tak nějak myšlenkově poslepované, občas až zarážejícící a hlavně hlavní aktér mi prostě nesedí, proto standardní 3* Ale člověk se dodívat musí, i když nevím, zda náhodou nebude i další řada, to už fakt nevím kam se to bude ubírat.

Dva papežové (2019)

Je to spíše komorní film, precizně zpracovaný a zahraný, jen se obávám, že na jedno použití, ale opravdu stojí za shlédnutí ... proto 3-4*

Koudelka fotografuje Svatou zemi (2015)

Když se z očekávaného dokumentu stane amatérské nic. Nepoznal jsem Koudelku ani svatou zem. Poznal jsem jen zbytečné záběry a promarněnou příležitost.1-2*

Cesta zpátky (2020)

Standard, nic víc nic míň, klasický scénář, ale film nebyl špatný, proto 3*

Bourák (2020)

Hele je to divný, ale pokud si chcete odpočinout a nic nečekáte je to super zábava. 3-4*

Pod vodou (2020)

Sice nic originálního, jelikož tento motiv už tu byl natočen, na druhou stranu jsem se bavil a moc nepřemýšlel, takže určitě si film zaslouží 3*