30 minut po půlnoci (2012)

Velice dobře natočené válečné drama na motivu skutečné události o nalezení a zabití UBL. Za pozitivum filmu rozhodně považuji nejednoznačný průběh děje, kdy teroristé často vedou agenty do slepé uličky, za negativum rozhodně hlavní aktérku vyšetřování, která jen potvrzuje zaběhnuté klišé o tom, jak agentky mají vypadat a mluvit. Ke škodě filmu pak také přispělo na můj vkus její naprostá převaha nad ostatními aktéry příběhu, za což nemůže hlavní hrdinka, nýbrž autor scénáře a režisérka.2-3*

Smrtící válečníci (2009) (pořad)

Dle mého neskutečná kravina, která porovnává neporovnatelné (dle mého běžný SK voják tím v jakých podmínkách je cvičen a duševně masírován je dle mého strokrát lepší a výkonější něž nějaký US voják, otázka je však v boji tváří v tvář nebo prostřednictvím techniky, ale o té SK stejně nic nevíme). 0-1*

Argo (2012)

Velmi dobře zpracované drama, založené na skutečné události, film však sráží zbytečně vykonstruované náhody, proto z mé strany jen 3-4*. Ben Affleck dokazuje, že se v budoucnu máme ještě z jeho strany na co těšit.

Odsun (2010)

Ten film je jedna dlouhá přehraná nuda s průměrnými hereckými výkony, film je křečovitý, herci toporní. Také jsem nějak měl dojem, že se tu neukazuje ona brutalita francouzských kolaborantů a z filmu jsem si vzal to, že se spíše podíl francouzů na genocidě židů v uvozovkách ve filmu "zlehčuje" a někdy i omlouvá (na jednu stranu četník tyranizuje na druhou stranu pak smutně přebírá květiny od židovského dítěte).Film snad krom jedné scény nevzbudil ve mě žádné pocity. Možná na špatném hodnocení filmu měl vliv naprosto mizerný český dabing. 2-3*

Nic nás nerozdělí (2012)

Tak neuvěřitelně realistický a drsný katastrofický film jsem dlouho neviděl. Jen ten konec byl drobek na můj vkus klasický, ale vzhledem k tomu, že film byl natočen podle skutečné události, tak již to, co všechno ona rodina přežila, znamená, že každý konec je neuvěřitelný a uvěřitelný:-). 4*

Hasta la vista! (2011)

Zajímavé drama, byť již tolikráte obehrané - proto 3*

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Dejte do názvu Top a Star a ono to bude cool lovátka. Aneb jak se z národa dělá cool dementi, kteří se budou chovat jako cool kreténi. Ty vole slyšela si to, to bylo cool, sem šla do obchodu a byla tam trendy mikina, tak jsem si ji koupila a cítím se happy. Bože smiluj se nad tímto národem. Odpad - PS: omlouvám se za výrazy.

Reportéři na vaší straně (2012) (pořad) odpad!

Oldřich Navrátil je reportérem asi tak, jako já prezidentem této země. Proč se do všeho cpou herci nebo zpěváci? Nechápu. Pořad má dle mého moderovat někdo, kdo je z oboru. Jenže když se podívám kolem, dyť vono je to v téhle zemi normální. Odpad

Skippy (1992) (seriál)

Je zajímavé jak pořad mého dětství, na který jsem se těšil a měl rád, s přibývajícími léty tak nějak vyzní na neurčito a již tolik neosloví. Jenže člověk si říká, jaká doba tehdy byla a co vlastně v té televizi bylo, a jak málo nám stačilo k zábavě - proto z nostalgie dávám za 3*