Policajt ze školky (1990)

Pro mě příjemné překvapení. Myslím, že nápad obsadit Arnieho jako učitele ve školce si v roce 1990 žádal značnou odvahu a ochotu riskovat, ale vyplatilo se.

Honba za klenotem Nilu (1985)

Nemůžu si pomoct, ale Michael Douglas mě nikdy moc nebral a jeho obsazení téměř automaticky snižuje mé hodnocení. I když v případě tohoto filmu by to asi nezachránil ani nikdo z mých oblíbenců.

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Viděl jsem před nedávnem jeden díl tohoto legendárního seriálu asi po 12 letech a musím říct, že je ještě horší než jsem si pamatoval. Na druhou stranu už za legendární znělku a krásné plavčice si zaslouží alespoň 2*

Striptýz (1996)

Opravdu velmi nepovedenej film a to jsem velmi, velmi vlídný, neboť mám velkou slabost pro Demi...

Zeiten ändern Dich (2010)

Překvapivě dobrý film, pochopitelně musíme přetrpět klasická žánrová klišé o tom, jak se kluk z chudé rodiny dostane "tvrdou pílí" až na vrchol, ale na rozdíl od řady podobných snímků zde najdeme i jistou nadstavbu. V hlavě mi zůstala především scéna, kdy Bushido žádá mámu, aby mu půjčila peníze na drogy a vrchol filmu přichází na konci při konceru před Braniborskou bránou, kde září Kája Gott a Biene Mája, pecka:-)

Konec básníků v Čechách (1993)

Za původní trilogií zaostává, ale zas takový průser, jak to vyznívá z hodnocení většiny uživatelů mi to nepřijde. Kvalitativně sešup, ale přesto stále ještě koukatelný film.

Konto separato (1996)

Ne příliš zajímavý ani povedený film, který zaslouží spíš 2*, ale za Postráneckého musím dát 3*

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Výborný western, jeden z nejlepších filmů tohoto žánru. Už jsem nečekal, že se ještě někdy dočkám nového a dobrého westernu.

Náš vůdce (2008)

Zajímavý námět, ale zpracování zůstává nepřesvědčivé, povrchní a takové nedodělané.