• Hudební
  • Pohádka

Dangerous: The Short Films (1993) (video kompilace)

Jelikož svůj volný čas trávím nejraději sledováním živých vystoupení, tak když už se musím dívat na videoklip, tak chci aby to byl videoklip Michaela Jacksona. V klipu mě opravdu nezajímá a nebaví se dívat kálejícího koňe, a ani sledovat animované ruce a nohy co nesou na sobě mikrovlnku.

Na plovárně (1998) (pořad)

Jeden z pořadů, kde se moderátor konečně neptá umělce, jak griluje na zahradě maso a v jakém dřevě má obývák.

Alf (1986) (seriál)

Herci vyloženě nesympatičtí a v Alfovi žádnou roztomilost taky nevidím. Po letech jsem se o tom opět přesvědčila a srandu jsem tam taky nikdy nenašla.

To byl náš hit (2011) (pořad)

Viděla jsem pár necelých dílů. V dnešní době, český zpěvák možnost vystoupit v televizi až tak často nedostane krom předávání různých cen. Osobně se třeba ráda mrknu na vystoupení např. Petry Janů, Vaška Bárty. Nebo jak se mi poštěstilo ve viděném díle rockových balad vystoupení Tanji Kauerové. Jen proboha, kdo poradil Vondráčkovi ať zpívá. Někdy uvažuju, jestli chlapec nemá nějaký osobitý smysl pro humor a parodii.

Pevnost Boyard (1998) (pořad) odpad!

Ještě pár večerů uslyším ono "vezmi ten klíč", začnu mít vážný strach o mé duševní zdraví. V tuto hodinu mám pocit, že televize nikdy nehrajde dostatečně potichu. Při psaní už jen toho komentáře se mi zvyšuje krevní tlak. Takže fyzické dopady to už má.

Pelíšky (1999)

Dojemný lidský příběh o těch, kterým z roku na rok zmizeli kamarádi a kamarádky, milenky a milenci, rodiče nebo děti a oni tu na všechno zůstali sami.

Mrňousci (2006) (seriál)

Pokaždé se vyloženě otřepu, když si vzpomenu na sobotní ráno, kdy mě budily přelety hmyzu, jako by mi kroužily kolem ucha. Bytostně jsem ty zvuky nesnášela.

Chladný jako led (1991)

Ve své době kult, který koloval na VHS kazetách. ( tak si říkám, nic není nemožné )

Sedm (1995)

Scénáristu měli nechat preventivně zavřít.