• Hudební
  • Pohádka

Hříšný tanec (1987)

No přeslazené to je. Když tak nad tím přemýšlím, je to vlastně klad filmu a hlavní důvod, proč se na něj dívat. Takže ten výraz se sladkým, není vlastně urážka.

Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)

Pohled skrze mříž komunistického kriminálu. Seriál nás pouze nezatěžuje se stěžejním příběhem hlavní hrdinky , ale s každou s trestankyň přichází další nový příběh, ovšem cela je dále spojuje v jeden. Jeden ze seriálů, který by měl být pro dnešní dospívající mládež povinný.

Kvaska (2007)

K mému zděšení patlanina čehosi bohužel s ničím. Kterou nezachránila ani skvělá píseň, která je na pět hvězd. Bohužel, ta se tady nedá samostatně hodnotit. Leda, že by ho někdo neurvale propašoval do komentáře. Jsem názoru, že Dan Landa by měl více zpívat a méně mluvit.

Česká soda (1993) (seriál)

Kvalitní českou sodu nám dávali pánové Šteindler, Čtvrtníček a Vávra. Porevoluční divák se skvěle bavil a divil zároveň. A po nynější repríze připisuji, současný divák spadl smíchy z postele.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Rovnou se přiznám k tomu, že tento film mám schovaný, pro případ že mě přepadne chuť se na něj znova podívat. Bezesporu je, že filmu hodně pomohly skutečné události, kterými si hlavní hrdina prošel. DiCapriův výkon, je více než slušný. Film sleduji pokaždé doslova s napětím, jak se žene děj dál a dál, současně také žasnu a divím se nad příběhem. Pro mě perla mezi filmy. Po skončení závěrečných titulků pokaždé nastne otázka: A je to co jsem právě viděla vůbec možné?

Víkend (2005) (pořad)

Ono je fakt, že tam kolikrát melou nesmysly.

Andělská tvář (2001)

Notně přehrávající, a takřka nonstop po chodbě bežící Kuklová. Pomeje co se sanží tvářit drsně a zároveň charismaticky.Toť k mému hodnocení. Myslím, že už jen to mluví za vše.

Sanitka (1984) (seriál)

Musela jsem lapat po dechu, když Eva Hudečková vyprávěla své peripetie při natáčení s komunstickým režimem. Sanitka prošla dosti drsnou cenzurovou rukou.Musím plně souhlasit s názorem uživatele flanker.27.

Tunguská záhada (1997)

Pro milovníky záhad, je dokumet určitě dvd do sbírky. Lidem co mají pouze v podvědomí, že se v Tungusku něco stalo, osvětlí dokument, "co se stalo". Zde jsou uvozovky ovšem na pravém a svém místě. Důvod absence plného hodnocení, je ten, že dokument začne po chvíli nudit, leč má stopáž pouze 34 minut.

Přešlapy (2009) (seriál)

Přešlapům dávám dvě hvězdy. Ale pouze za to, že jediným přešlapem nebylo obsadit Zuzanu Norisovou. Tato charismatická herečka, je jediné co mě donutí se na chvíli podívat.