• Hudební
  • Pohádka

Norman a duchové (2012)

Upozornění pro rodiče: pohádka opravdu není pro labilnější dítka do šesti let.

Michael Jackson: Nedokončená show (2010) odpad!

Dokument není podpořen zajímavými videi. Neopovídají časově probíraným tématům. Špatné záběry mnohdy stáhnuté z kanálu You Tube. Ian Halperin je dement, který dělá z diváků dementy, když jde v přestrojení vyzvídat informace za Lou Ferrignem, ale že má sebou kameru a Lou na ní mluví je vedlejší. Psychložka, která s Majklem neměla nic společného o něm mluví jako by ho snad někdy vyšetřovala. Dokonce mu určila diagnozu, která ale neexistuje. Novinářka, která poslední roky Majklova života tiska články pouze na téma "Majkl debil" popřípadě "Majkl a Debbie"- debilové oba. Mám pokračovat? Tito i jiní lidi jsou zpovídaní jako objektivní odborníci na dané téma. Téma Majkl. Majkl si toho užil dost. Debilní dokument od debilního reportéra. A že nebyl až extrémně hnusný, mohlo za to jen to že Majkl umřel.

Rebelka (2012)

Masochisticky jsem se těšila, jak mě bude zase nový animák nudit. Jak si ponadávám, jak to bylo blbé a budu chtít na začátku odejít. V tomto případě jsem měla smůlu. Hodnocení- ****.

Pearl Jam: Touring Band 2000 (2001) (koncert)

Poměrně otřesné video a poměrně špatný zvuk. Na tohle jsem už nejspíš zmlsaná, jelikož jde o rok výroby 2001. Určitě to v mém archívu živé hudby nezaujímá žádné výsadní postavení.

Milionová láska (1988) (TV film)

Nejvíce mě bavilo sledovat barvu kostýmů herců. ( kdo koukne, ví o čem mluvím )

Pocta Freddiemu Mercurymu (1992) (koncert)

Velice důstojné rozloučení a pocta, které se v podobném formátu nikomu dalšímu nedostalo. Na stejné úrovni bych podobný hold přála minimálně dalším dvěma osobnostem, které již nejsou mezi námi. Když společně hrají Brian a Slash při Tie Your Mother Down, měla jsem sto chutí všechny okřiknou ať jsou tiše.. Při Bohemian Rhapsody, kdy se mi dojemně začaly drát na krajíček slzy, nečekaný vpád Axla Rose ve svém slušivém oblečku ve mě vyprovokoval dusivý smích, který ovšem hned přerušily mrazivé první tóny Show must go on. Během koncertu jsem měla někdy nutkání srovnávat některé výkony s Freddiem, nevydrží to však dlouho. Jednak, to docela dobře moc nejde, a taky tohle není vůbec podstatné. Krom mnou již zmiňované vložky, má koncert mnoho vemi silných momentů, často je tvoří i dechberoucí pohled do publika.

Stud (2011)

28 minut, které jsem filmu věnovala bude navždy škoda.

Případ Jessiky McClureové (1989) (TV film)

Jsem na tom stejně jako Jacinda. Zrovna včera jsem při pohledu na rouru v zemi na film vzpomněla.

Absolvent (1967)

Velice slabé 4 hvězdičky. Filmová hudba mi nedovolila dát méně. Nechápu z jakého důvodu je u snímku uváděný žánr komedie. První polovina byla celkem zajímavá. Co se odehrávalo dále mezi mladou dvojicí, nedvojicí mě absolutně nezajímalo. Postava Bena mi byla až nesympatická. Jsem ráda, že jsem tetno opěvovaný snímek konečně viděla, ale podruhé už ho vidět nemusím. Jednou bohatě stačilo. Dabing Ondřeje Vetchého mi vadil, asi to mělo taky svůj podíl.

Útěk do divočiny (2007)

Na začátku filmu jsem si řekla, taky bych mohla zajet na hory a projít se. Po chvíli si říkám, ale je tam ještě zima. Nechám to na jindy. Mimo to, pořád jsem čekala, kdy přeskočí sympatie k hlavnímu hrdinovi. Nestalo se. Útěk do divočiny mě nechal chladnou. Film má ovšem krásnou hudbu, která se ho snažila v mých očích spasit.