• Hudební
  • Pohádka

Na vlásku (2010)

Locika, je neuvěřitelná sympaťanda. ( Nikdy jsem si nepomyslela, že budu vůbec někdy hodnotit kreslenou postavičku. Ale když už jsem u toho, svěřím se i se zbytekem. Pravda je, že valnou většinu z duše nesnáším a jsou mi protivné. ) Je pár pohádek, tedy ne pár, ale jen tři animáky, ke kterým se budu ráda vracet. Jedna z pohádek je Na vlásku. Stihla jsem jí v polovině a ihned jsem se do ní zamilovala. Od té doby jsem jí viděla už několikrát. Přídávám jí tu šestou *.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

No dobře, nikdo tu nemluví vulgárně ani lascivně, a ani se tam na počkání nevraždí. Mladí lidi chcou zpívat. To v dnešní době vlastně docela dobře stačí, abych to nehodila do odpadu.

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Když jsem na tuto reality show narazila vnoci po desáté, říkám, fajn koho to baví ať se dívá, ale já to nebudu. K mojemu zděšení se na mě hotel vyvalil odpoledne kolem třetí na slovenské televizi. Panebože, předkládáme pěkné vzory dětem. Přepla jsem na jiný kanál, opět reality, ale na vesnici, říkám si á nějaký schůdnější bratříček hotelu, tady se detailně zabírala vnadná soutěžící jak si meje hlavně poprsí v sudu. ( nevím na co si stěžuju, hygiena je vlastně příkladná ) Více k tomu nemám co.

Queen ve Wembley (1986) (koncert)

Vždycky jsem říkala, že mi je moc líto, že je nikdy spolu živě neuvidím. Při sledování Wembley, když se přistihnu při asi pátem přetáčení sóla Briana Maye, ten pocit nabírá obřích rozměrů.

Hoří, má panenko (1967)

Scéna, s hořícím barákem patří mezi moje nejoblíběnější filmové scény.

Kabát: 2003 - 2004 (2005) (koncert)

Sice neodejdu s duševní nirvanou nebo neotřesitelným uměleckým zážitkem. Ale tady to je jednoduché, zazpívat si, pobavit se. A hlavně nic neřešit. Ten účel Kabát mě plní a myslím si že taky má.

Pearl Jam Twenty (2011)

Precizně vystavěný dokument, na který se opravdu nezapomíná. Camerone, velké díky.

Eddie Vedder – Water on the Road (2011)

Musím přiznat, že zcela souhlasím s uživatelem Darkslider, kteý komentoval přede mnou. Tudíž se nebudu opakovat. Neuvěřitelně krásné vystoupení Eddieho Veddera, při kterém se tají dech. Když už jsem si myslela, že žádné vystoupení nebo hudební počin mě neposadí na zadek, povedlo se. Dvd obsahuje opravdu skvostný bonus. annihilation: myslíš křídla anděla na in utero?

3 sezóny v pekle (2009)

Hádek skvělý, kostýmy skvělé, kamera skvělá, doba dýchala neskutečně filmem. Ale bohužel ceĺkový výsledek byl takový, že jsem byla neskutečne ráda že jsem upustila od původního záměru jít do kina. Tolik superlativ dá dohromady jednu hvězdu. To je k zamyšlení. Ale už se nikdy nad tímto filmem u televize zmýšlet nemíním. Nemůžu dát ani o půl hvězdy více, když mě to absolutně nebavilo.