Otčím III (1992) (TV film)

Třetí díl už mě tak do děje nevtáhnul, protože napotřetí už je to přece jenom pořád dokola, ale těch 54% je tak akorát.. takhle skončil příbeh o chlápkovi pro kterýho byla rodina vždycky na prvním místě..

Otčím 2 (1989)

Podle mě lepší nez první díl z roku 1987.. rozjelo se to hned na začátku a Terry O'Quinn jako otčím mě prostě baví.. fascinuje mě, jak se vždycky snaží ze všeho vykroutit, když udělá nějakou chybu nebo na sebe upozorní.. hodně napínavá záležitost.. old school je prostě old school..

Mikey (1992)

Nemůžu si pomoct, ale Mikey zaslouží plnej počet.. Mikey mě chytil hned na začátku a už nepustil.. Brian Bonsall v roli malýho zabijáka mě neskutečně bavil.. za mě rozhodně výbornej žánrovej zážitek a ta děsivá hudba tomu prospěla..

Hra na vraždu (1986) (TV film)

Už to neni taková pecka jako Vražda v Orient expresu, Smrt na Nilu a Zlo pod sluncem, ale pořád dobrá detektivka s Peterem Ustinovem tentokrát zasazená do Anglie.. ikdyž už to nebylo všechno tak perfektní a napínavý, tak se na to dalo v pohodě koukat..

I dva jsou rodina (2016)

Silnej film a místama dost utahanej, ale Omar Sy převedl, že je to skvělej herec a tyhle role mu jdou ikdyž právě on celej film táhnul.. bez něj by to byla docela nuda a myslim si, že I dva jsou rodina si vychutná spíš ženská část publika.. doufam, že Omara uvidíme ještě v mnoha dobrých filmech..

Život Davida Galea (2003)

Těšil jsem na kvalitní a napínavej film o trestu smrti, ale přišlo mi to takový nemastný neslaný.. chvíli to šlapalo dobře a pak to začalo trošku pokulhávat a když se tu píše Drama/Krimi/Thriller tak tý krimi a thrillerový části tu podle mě moc nebylo.. zajímavý dialogy, ale jako celek mě to prostě trošku zklamalo..

Livide (2011)

Z tohohle mohla bejt špička, kdyby se to pojalo trochu jinak.. od chvíle kdy se vloupali do domu se to začalo solidně rozjíždět, atmosféra strašidelnýho domu byla špičková, ale pak to zničil z mýho pohledu divnej a nelogickej konec.. byl to takovej mix subžánrů a mě to nesedlo, ale třeba je to čistě muj problém..

Aux yeux des vivants (2014)

Tahle záležitost mi úplně unikla, ale to vlastně nevadí teď můžu říct, že Alexandre Bustillo rozhodně umí točit horory/thrillery.. tohle mě vtáhlo do děje hned na začátku a tak by to mělo bejt a pak už jsem si jenom užíval a bedlivě sledoval to napětí, kterýho si myslim že tu bylo dost a atmosféra taky zaslouží pochvalu..

Já, Kajínek (2017) (seriál)

Zajímavej dokument o životě Jiřího Kajínka a o tom jak to všechno bylo podle něj a ne tak jak jsme se to dozvěděli z médií.. dozvěděl jsem se tu několik důležitejch věcí a to si myslim, že je účel dokumentu.. za mě spokojenost..

Vražda na Nilu (1978)

V podstatě to samý jako Vražda v orient expresu akorát se vlak vyměnil za loď.. nemělo to chybu, nikdo neni chytřejší než Hercule Poirot.. vynikající záležitost, která perfektně funguje jako celek..