Všechno nejhorší (2017)

Poctivejch pět to neni, ale troufnu si říct, že to patří k tomu nejoriginálnějšímu co bylo za poslední roky natočeno.. ta myšlenka s časovou smyčkou byla prostě úžašná a každej soudnej člověk by měl uznat, že tenhle film měl celkově co nabídnout a taky donutil diváka hodně přemejšlet a na Jessicu se hezky koukalo.. rád bych to jednou viděl v červených barvách..

Pařba o Vánocích (2016)

Byl jsem na to zvědavej v rámci komedií tohohle typu, ale musim říct, že v tomhle případě to dost pokulhávalo a chvilkama jsem se dost nudil, protože už to začíná bejt to samý pořád dokola.. parta bláznů uspořádá obrovskou párty a všichni se ožerou a zfetujou a dělaj blbosti.. nebylo tu nic co by mi utkvělo v paměti, ale scéna jak si chtěl hrát na Tarzana byla fajn..

Táta je doma 2 (2017)

Moc často se ve světě kinematografie nestává, aby byl druhej díl minimálně stejně kvalitní jako první, ale v tomhle případě se to stalo a já odcházel naprosto spokojenej.. vážně velký překvapení dost jsem se bál, že budu litovat peněz, ale nelituju ani trochu.. nejvíc mě bavil Mel v roli přísnýho táty a ta role mu podle mě fakt sedla, Will a Mark nezklamali a Linda Cardenellini je krásná milfka na kterou se fakt hezky kouká..

Vražda v Orient expresu (2017)

Pro mě jednoznačně a suvereně film roku 2017.. jako obvykle knížku jsem nečetl, ale i tak mě film neskutečně bavil úplně ve všech směrech a donutil mě pořádně přemejšlet a takhle by to u prvotřídní kriminálky mělo bejt.. nemám co vytknout.. bomba

Dům na špatné adrese (2008)

Za mě takový hodně silný 3.. podobný filmy o problémových sousedech mam rád a u tohohle je škoda těch hluchých míst, ale Samuel to zahrál perfektně, vzhledem k námětu to mohlo dopadnout ještě o trošku líp, ale nenudil jsem se..

Jigsaw (2017)

Velkej zázrak se samozřejmně nedal čekat, ale splnilo to svuj účel si myslim.. napínavejch scén se našlo docela dost ikdyž je to vlastně pořád to stejný schéma, pořád ta stejná šablona akorát malinko pozměněná.. z kina jsem neodcházel s tim totálně krásným pocitem u srdíčka, ale bavil jsem se..

matka! (2017)

Myslim, že matka! je přesně ten typ filmu kterej rozdělí diváky na dva tábory - prvnímu se bude líbit a druhej ho absolutně nepochopí a líbit se mu nebude, ale já patřim do prvního tábora.. musim uznat, že to bylo strašně složitý na pochopení, ale vydal sem ze sebe maximum a jakž takž sem to pochopil a pak mi to známej ještě líp vysvětlil.. mělo to super atmosféru, lehce děsivou hudbu a Jennifer Lawrence předvedla bravurní hereckej výkon, ale stejně si myslim, že druhej tábor bude převažovat a tenhle film se nesetká s pochopením..

Chůva na zabití (2017)

Zdaleka ne tak špatný jak jsem si původně myslel, ale tady přesně platí: sto lidí sto chutí..

The Crucifixion (2017)

S blížícím se koncem roku 2017 sem narazil na tenhle horor od kterýho jsem toho moc nečekal, ale zarazil mě do křesla.. hned na začátku mě to vtáhlo do děje a nepustilo.. paradní atmosféra, exorcismus, náboženskej podtext a rumunskej venkov.. v mých očích jeden z nejlepších hororovejch zážitků roku 2017..

Blok 99 (2017)

Kdyby mi někdo před pěti rokama řekl, že uvidim Vince Vaughna v takovýhle roli, tak bych mu asi neveřil a myslel bych si, že to je obyčejnej blázen.. Brawl In Cell Block 99 neni typickej film z vězenskýho prostředí a to se mi na něm líbilo.. Vince by zasloužil oskara za hereckej výkon kterej předvedl.. na herce kterýho drtivá většina diváků zná z komedií fakt neuvěřitelnej výkon.. tohle byl fakt syrovej film a po delší době sem se brutálně vžil do kůže hlavního hrdiny.. nemám co vytknout