To (2017)

Původně jsem na TO ani nechtěl jít, ale nakonec ve mě ten obrovskej hype kolem TO vzbudil zvědavost.. knížku jsem nečetl a původní verzi jsem viděl kolem roku 2000, takže si jí už vůbec nepamatuju.. TO má skvělej začátek, děsivou hudbu a místama i dobrou atmosféru, ale problém sem viděl v tom, že tam podle mýho názoru bylo až moc hluchejch míst.. Pennywise mohl dostat víc prostoru.. jestli něco u hororů nesnášim tak to je když se při nejmenším jednu třetinu stopáže nic neděje.. konec dobrej, ale jako celek mě TO mírně zklamalo.. znova bych na TO do kina nešel.. slabší čtyři..

Na férovku, pane učiteli (2017)

Moderně pojatá komedie ze školního prostředí, kde spolu musí učit v jednej škole dva zcela odlišný učitelé.. nebylo tam nic zas tak vtipnýho co by mi utkvělo v paměti.. dalo se to v pohodě dokoukat až do konce, ale za 10let už si nejspíš ani nevzpomenu, že se v roce 2017 něco takovýho vůbec natočilo..

Touha po pomstě (2010)

Téměř pětihvězdičková záležitost a k pátej hvězdičce chyběl už opravdu jenom kousek.. to byl zase jednou fajn horor/thriller, kde to všechno fungovalo tak jak má.. sympatický manželé, fajn dialogy, povedená hudba, slizskej záporák a zajímavej zvrat..

Baby Shower (2011)

Přesně tohle u hororů nesnášim.. 3/4 hodiny se nic neděje, takže to diváka nemůže vtáhnout do děje a pak přijde nějaký to gore aby se neřeklo.. tohle byl film bez napětí, bez atmosféry a s nesympatickýma postavama.. hrozně divnej film, nicméně oceňuju snahu Chile natočit kvalitní horor..

Soudkyně Barbara (2015) (pořad) odpad!

Nechápu proč a pro koho se něco takovýho vlastně točí.. jo vlastně už vim, asi pro 80% českýho národa, kterej u toho aspoň nemusí přemejšlet a oplácaný manželky jsou rády, že maj po práci na co koukat :D.. ubohost a hnus !

Zbav nás od zlého (2009)

Tady snad ani nejde nezmínit Straw dogs ikdyž se vlastně nejedná o remake.. Zbav nás od zlého mělo přece jenom něco do sebe.. rozdíl vidim v tom, že zdejší burani mi lezly ještě víc na nervy než ty ze Straw dogs, protože když vezme spodina zákon do vlastních rukou tak z toho nevzejde nic dobrýho.. syrovej film s mrazivou atmosférou a ta hudba taky na náladě zrovna nepřidá.. i v Evropě se točí špičkový filmy !

Švagr (2016)

Nic novýho pod sluncem to neni, ale svůj účel to jakž takž splnilo.. tenhle typ komedií mam docela rád.. neurazí ani nenadchne, ale jako večerní oddechovka to byla dobrá volba..

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Bez diskuze lepší než první díl a kdo tvrdí že ne, tak by se měl nechat odborně vyšetřit, ale ted vážně.. Sandberg si spravil reputaci po v mých očích průměrným Zhasni a zemřeš.. je pravda, že Annabelle 2 má hrozně pomalej rozejzd, jenže pak přijde ta dravá duchařina.. fungující lekačky, výborná atmosféra, super kamera a lehkej náboženskej podtext v podobě řádový sestry a dívek tomu nasadil korunu.. jezdící křeslo bylo taky fajn..

Killing Ground (2016)

Drsnej pozdrav z Austrálie.. Australani prostě umí točit kvalitní hixplotation snímky a Killing Ground je další do sbírky, jenže tady je to ještě o to zajímavější, že tvůrci použili dvě různý časový rovin jak už tu zmínili kolegové a jednou bych to zas rád viděl v červeným.. scéna s plechovkama byla šílená !