Svéráz národního lovu (1995)

Z mýho pohledu o třídu horší než Svéráz národního rybolovu, ale pořád slušná zábava.. sledování týhle legendární sestavy musí rozesmát i toho největšího mrzouta..

Tři (2005)

Takovej tuctovej film o tom jak lidi ztroskotaj na pustým ostrově, jenže tady šlo spíš o tu ,,psychologii" mezi postavama.. nechtěl bych ztroskovat na pustým ostrově s takovým brutálním žárlivcem jako byl Billy Zane, ale chtěl bych tam ztroskovat s kráskou jako byla Kelly Brook..

Dunkerk (2017)

Jak už jsem možná někdy psal, na válečný filmy nekoukam zas tak často, ale ten hype kolem Dunkerku ve mě vzbudil zvědavost.. za mě určitě jeden z nejlepších válečnejch filmů co jsem kdy viděl.. nic se zbytečně neprotahuje a děj se rozjede hned ze začátku což je velký plus, protože pak neni moc prostoru pro hluchý místa a ta hudba Hanse Zimmera zaslouží uznání.. úžasnej filmovej zážitek..

Kruhy (2017) odpad!

Jako milovník původního Kruhu z roku 2002 jsem byl timhle znechucenej a v půlce jsem ztratil nervy a vypnul to.. vůbec nevim co k tomu napsat.. Proč a pro koho se takovýhle filmy točí? Tady se nepovedlo vůbec nic až na krásnou hlavní hrdinku, ale o tom filmy přece nejsou..

Exists (2014)

Mam rád Found footage a těch opravdu prvotřídních je málo, ale myslim, že tenhle je přesně na hranici mezi ,,dobrem" a ,,zlem".. plusem bylo, že se film rozjel hned od začátku a chvilkama to mělo dobrou atmosféru, ale za pět let si na to nejspíš nevzpomenu..

Experiment Belko (2016)

V extrémních situacích když jde člověku o život, tak myslí v první řadě hlavně sám na sebe a až pak přichází na řadu ostatní a z člověka do kterýho bysme to neřekli se najednou může vyklubat někdo úplně jinej a o tom přesně byl Belko experiment.. oceňuju solidní tempo, sympatický postavy a celkovou myšlenku tohohle filmu..

Emelie (2015)

Jestli budu mít někdy děti a budu pro ně potřrebovat chůvu, tak vim na koho se obrátit :D.. ne teď vážně, má to dobrej námět, ale toho napětí tu mohlo bejt víc.. Sarah Bolger hrála dobře.. scéna s pornem byla cool a ignorantská..

Lék na život (2016)

Lék na život určitě neni film pro každýho, protože si myslim, že většině lidí prostě nesedne a ta dlouhá stopáž taky může spoustě lidem vadit, ale jinak je to jeden z nejzajímavějších a zároveň jeden z nejzvláštnějších filmů co jsem za poslední roky viděl.. chvilkama to mělo fakt výbornou atmosféru, celej film měl super vizuál a Gore Verbinski nás schválně nechával co nejdýl v nejistotě a nutil nás intezivně přemejšlet o co vlastně ve filmu jde a jak to vlastně dopadne..

12 Feet Deep (2016)

34% ?! To je snad nějaká legrace.. netvrdim, že se to každýmu musí líbit, ale pouhých 34% si to určitě nezaslouží.. já teda viděl celkem dobrej survival, nicméně ty jejich hádky mi trošku vadily a zlá uklízečka tomu fakt nasadila korunu..

Nicota (2016) odpad!

Koukal jsem na to jenom protože jsem slíbil kámošovi, že na to kouknu ikdyž jsem dopředu věděl, že se nejšpíš jedná o průjem.. no a teď k filmu - pro mě jeden z nejhorších filmů, který jsem zatim viděl, protože tu vlastně nefungovalo vůbec nic a byla to jenom jedna velká slátanina, která mě absolutně nevtáhla do děje, takže mi tim pádem bylo úplně jedno jak to dopadne.. už o tom nikdy nechci slyšet