Zlo pod sluncem (1982)

Zatim to nejlepší co jsem s Herculem Poirotem viděl.. pomalej rozjezd, ale pak už to nemělo chybu a bavil jsem se doslova královsky, protože tu všechno bylo promyšlený do nejmenšího detailu.. jedna z nejlepších detektivek co jsem kdy viděl a Peter Ustinov mi je jako Hercule Poirot sympatickej.. tyhle filmy fakt donutí diváka přemejšlet a lámat si hlavu kdo je vrah, ale nakonec to může bejt všechno trochu jinak..

Fender Bender (2016)

V tomhle filmu nefungovalo vůbec nic a je to skoro na odpad!, ale tu hvězdičku dávam za hlavní hrdinku na kterou se aspoň hezky koukalo.. nejvíc mě naštvala ta hudba, která se do toho absolutně nehodnotil.. tohle bylo hodně špatný..

Dolores Claiborneová (1995)

Další film podle knížky Stephena Kinga, kterej můžu nezaujatě okomentovat, protože jsem knížku nečetl.. Kathy Bates tu potvrdila, že je to dobrá herečka a tahle role jí sedla.. dál bych pochválil mrazivou hudbu, která se do tohohle filmu hodila a místama dobrou atmosféru, ale jako celek mi to dech nevyrazilo..

Vražda v Orient expresu (1974)

Možná mě někdo bude mít za šílence a ignoranta, ale musim přiznat že remake z roku 2017 se mi líbil o kapku víc.. možná to bylo tim, že v tý nový Vraždě hrálo pro dnešního diváka víc známejch herců, ale původní verze i remake jsou prvotřídní detektivky, který vás donutí přemejšlet a brutálně vás vtáhnou do děje..

Tajemství noci (2017)

Je mi jasný, že někdo se na to nepodívá už jenom kvůli tomu jaký to má hodnocení, ale určitě jsem v posledních letech viděl horší horory.. na jedno zkouknutí to bylo v pohodě ikdyž je jasný, že to žádná sláva nebyla.. ke konci celkem slušná atmosféra a hrál tu i Robert Englund..

Chuckyho kult (2017)

Jako fanoušek Dětský hry jsem byl na Culf of Chucky docela zvědavej, ale je to v podstatě zbytečnej film.. přišlo mi, že to nemělo hlavu ani patu a i přes poměrně krátkou stopáž jsem se těšil až to skončí, nebyla tu snad ani jedna napínavá scéna.. na to, že se to odehrávalo na psychiatrii to mohlo dopadnout fakt líp nicméně úplný zatracení to nezaslouží..

Pojďte si hrát (2012)

Zmařenej potenciál.. mohl z toho bejt kvalitní antikoncepční film kdyby se tam dělo něco pořádnýho.. takhle jenom chodili po ostrově sem a tam a něco málo se začlo dít až ke konci.. tentokrát musim naprosto souhlasit se zdejším hodnocením, víc si to určitě nezaslouží..

Cage Dive (2017)

Neurazí ani nenadchne.. kvalitních snímků se zřalokama fakt moc neni a tenhle je tak na hranici mezi ,,dobrem a zlem" a navíc to bylo natočený stylem Found Footage což byla podle mě příjemná změna v rámci ,,animal attack" snímků a ta kráva mi solidně lezla na nervy..

Svítání (2009)

Tohle byla bída.. chvilkama jsem fakt vůbec nechápal o co tam vlastně jde a přišlo mi to takový nemastný neslaný.. nudou jsem se v křesle kroutil jako červ.. už nikdy víc.. jedna navíc za Claudii Karvan na kterou se aspon hezky koukalo..

Hráči se smrtí (2017)

Původní verzi jsem neviděl, takže jsem byl nezaujatej divák a nejlíp bych to asi vystihl slovy, že tenhle film neurazí ani nenadchne.. řekl bych, že to mělo zbytečně dlouhou stopáž a tim pádem zbyl prostor pro hluchý místa.. na druhou stranu tu bylo několik zajímavejch scén.. hodně silný tři hvězdičky, slabší 4..