Jezero smrti (2008)

Dá se tomuhle vůbec něco vytknout ??? Úžasná a bezchybná podívaná od začátku až do konce :)

Neuvěřitelný Hulk (2008)

V rámci sci-fi můj nejoblíbenější film. Nemám moc rád sci-fi, protože jsou o věcech, který se fakt nikdy nemůžou stát, ale Hulk mě bavil, ale dalo se z toho vytěžit mnohem víc, škoda

Most přes řeku Kwai (1957)

,,S radostí, umíte číst anglicky" ... ,,A vy čtete japonsky?" ... Tomuhle filmu můžu vytknout jedině jeho délku, některý scény mi přišly fakt zdlouhavý a nudný, ale jinak je to prvotřídní válečný dobrodružný drama :)95%

Utržený ze řetězu (2005)

Bojový scény vynikající, Morgan Freeman opět vynikající, perfektní námět a scénař, ani chvilku jsem se nenudil, docela jsem se i zasmál :)Jediný co mi vadilo je, že v těch ilegálních zápasech používali zbraně, bez zbraní by to bylo určitě lepší :)Jet-liho životní role:)

Gympl (2007)

Absolutní kravina o ničem :) 1* za hereckej výkon Jirky Mádla a za jeho hlášku ve filmu: ,,Ale já to nechci umět, mě to nezajímá" ... :)

Četa (1986)

Ačkoliv to zní možná přehnaně, Četa je v TOP 5 filmech co jsem kdy viděl a rozhodně nejlepší film o válce ve Vietnamu, protože takhle to ve Vietnamu vypadalo:)Některý scény jsou zdlouhavý, ale to je jediný co mi vadilo, jinak je to bezchybnej film :)

Bláznivá školka (2003)

Průměrná komedie co neurazí ani nenadchne :)Něco k zasmání tam bylo:)

Pahorek (1965)

Všechny lidi co jenom hulí, chlastaj, kouří a pak maj jestě silný řeči bych hnal na pahorek dokud by nezkolabovali :):)Můj nejoblíbenější černobílej film vůbec:)

Iron Man (2008)

Na tohle jsem se koukal z donucení a opravdu nechápu jak takováhle sci-fi kravina se může vejít do 200 nejlepších filmů na čsfd :):)Hold jsem asi jinej, ale ty hlášky Roberta Downeya udělaly ze sci-fi pí**** průměrnej film z mýho pohledu :)Muset to povinně vidět podruhý asi spácham radši sebevraždu :)