Těžká váha (2005)

Russel Crowe nikdy nepatřil mezi moje největší oblíbence, ale do týhle role se neuvěřitelně hodil:)Těžká váha je zatim nejlepší film o boxu, co jsem kdy viděl a scény z ringu jsou fakt super :)Ale taky to pro mě neni nějak extra nezapomenutelnej film :)

Warrior (2011)

Jestli někdo četl muj původní komentář k Warriorovi, omlouvám se :)Warrior je vynikající sportovní drama, který v člověku kterej má aspon trochu citu vážně objeví emoce. Perfektní námět, skvělá hudba a skvělej výkon Toma Hardyho dělaj z Warriora TOP 10 filmů co jsem kdy viděl :)

Pod kůží (2008)

Tak tohle mě fakt překvapilo :)Moc jsem od toho nečekal, ale dobře jsem se bavil a chvílema i bál:)Mam rád filmy co se odehrávaj na jednom místě když nepočítam cestu na tu benzínku. Herci ale hráli mizerně a dabing šílenej.

Ong-bak (2003)

Tenhle film jsem viděl asi 10x a pokaždý mě bavil minimálně stejně jako poprvý :)To co zde Tony Jaa předvedl bylo něco neskutečnýho !!! V roce 2006, když jsem viděl Ong-bak poprvý jsem si říkal, že i kdyby Tony Jaa už nikdy nic nenatočil, tak tenhle film bude stačit na to, aby se stal mým idolem. Dneska už Tony Jaa muj idol neni, ale mam rád všechny jeho další filmy.

T.M.A. (2009)

V Česku je sice pramalá konkurence co se hororů týče, ale změnil jsem na tenhle film názor.. Juraj Herz sice natočil lepší filmy, ale lhal bych, kdybych řekl že mě to nebavilo.. člověk může s věkem na určitý filmy změnit názor a T.M.A. má chvilkama solidní atmosféru a je to vlastně víc hororových subžánrů..

Zelená míle (1999)

Pro mě je tohle nejlepší film všech dob :)Vůbec nemůžu souhlasit s tim, že Zelená míle je až na 5. místě v žebříčku. Na konci jsem brečel tolik, že sem musel odejít z obejváku a v koupelně jsem brečel ještě několik minut :( Těžko už na tomhle světě uvidim lepší a dojemnější film :)

Noc žraloka 3D (2011)

Nuda, nelogičnosti ve filmu, nesympatičtí herci, pořád jeden a ten samej námět, trapný teenagerovský dialogy,předvídatelnej děj ... Dívat se na to dalo, ale pro mě to bylo fakt zklamání :)

Paranormal Activity 3 (2011)

První půlka fakt nestála za nic a ve druhý bylo pár slušných lekaček, docela jsem se i bál, ale Paranormal activity 1 je lepší kvuli tomu, že divák vůbec neví co má čekat. Ale neni to rozhodně špatnej film:)

Kriminál (1989)

Role jako vyšitá pro Sylvestra Stallona :)Sly hrál dobře, dobrá hudba, akce dobrá ... Pro mě třetí nejlepší film se Stallonem po Rockym a Rambovi :)

Mlčení jehňátek (1991)

Bez pochyby nejlepší film roku 1991, roku mýho narození :)Tomuhle filmu snad nejde nic vytknout :)Jestli je 10 filmů kam patří 6*, tak je to Mlčení Jehňátek :)