Big Lebowski (1998)

Neskutečně originální námět, neskutečně vtipný scény, neskutečnej film :)Ještě že už můžu pít legálně Bílýho medvěda :)

Pěst plná hněvu (1972)

Djkoma byl asi opilej nebo zhulenej, když psal jeho rádoby dobrej komentář. Jak mohl napsat, že Bruce byl trapným bojovníkem ????Jdi se léčit chlapče !:D;)V tý době Bruce Lee neměl konkurenci a je nesmysl ho srovnávat s Jet-lim. Bruce Lee bude největší filmová kung-fu legenda všech dob.

Coach Carter (2005)

hodně dobrej film o basketbalu,tréninkový scény jsou super, Samuel L. Jackson v jedný z jeho nejlepších rolí, dobře znázorněná realita americkýho středoškolskýho života, ale neni to zase něco na co se člověk podívá 100x:)

Obecná škola (1991)

Kdo by tohle neznal:)Můžu to vidět 100x a pořád mě to bude bavit, skvělej film

Pěsti ve tmě (1986)

Na český poměry fakt dobrej film o boxu a hudba na začátku je úžasná :)Vašut měl tehdy dobrou postavu, to jsem byl fak překvapenej, tréninkový scény dobrý, ale jinak ničím vyjímečnej film

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Pro mě je to nejlepší seriál/sitcom co existuje. Hrozně mi přirostl k srdci. Kdyby to šlo, dám 6*. Nejvíc mě rozesmálo když se Charlie zeptal Alana: ,,co uděláš s Jakem??" a Alan odpověděl: ,,napadlo mě grilování" a Charlie: ,,dítě nemusí bejt špatný, ale dal bych si hamburgery" ... :D:D:D

Bastardi 2 (2011)

Všechno důležitý už tady bylo napsáno, já jenom dodám, že jsem se těšil úplně zbytečně jelikož sem na to nechtěl jít do kina a viděl jsem to 3. 4. na Prima cool nebo kdy to bylo:)Takže ještě že jsem na to do kina nešel, to bych dal radši ty prachy někomu chudýmu :D:)

Stáhni mě do pekla (2009)

Vynikající námět a dobrej scénař udělaly z Drag Me to Hell jeden z nejlepších hororů posledních 5let :)Tenhle film si určitě nezaslouží 3* a mín, škoda:)

Moucha (1986)

Škoda, že jsem se zaregistroval tak pozdě a nemůžu k Mouše napsat něco co tu ještě nebylo:)Je to prostě skvělej horor, o tom neni pochyb, přeměna Brundla v mouchu byla perfektní:)Tohle kdo neviděl, tak prostě neví o co přichází. Moje srdcovka

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Neskutečný vzpomínky na den, kdy jsem poprvý viděl Společenstvo :)Tenhle film se snad musí líbit každýmu :)Neni co dodat