Indigenous (2014)

Myslim ze ked niekto postne na facebook video zo srdca dzungle asi nebude vsetko v poriadku.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Nerozumiem. Mam 250 milionov, najlepsi herecky tim sveta, najlepis tim sveta na triky, scenar atd.Mam fanusikov. A predsa natocim takuto picovinu. Videohra bez dobre akcie, napadov, deja, zaporaka. Jednotlive postavy len poskakuju a ked uz ma clovek pocity ze poskakuju moc tak prileti nejaka ta vtipna hlaska. Kapitan amerika, thor aj iron man akoby hrali vedlajsie role. Ani neviem ci sa mam smiat alebo plakat, ale jednoznacne pre mna marvel univerzum upadlo do totalneho nezaujmu. 25 percent

Jurský svět (2015)

Kto by podla pristupnosti PG-13 cakal, ze ta zena z traileru, ktoru unesie pterodactyl padne do vody (v zabere v niektorich traileroch) a prezije caka ho tazky omyl. :) vsetky sceny (najma prva) s "novym" rexom su absolutne skvele a budete si ich doslova uzivat. Vela nostalgie, kvalitne cgi a hlavne ten ZAVER !! (imax 3D)

The Art of Travel (2008)

Treba povedat ze tento film ma v sebe kus mojjho sna. Len tak sa na vsetko vysrat a ist do sveta. Este ked tam clovek pozna pomaly spriaznenu dusu tak je to o to lepsie. Ale to je tak vsetko co tento film ponuka. Nejaky extra dej ci zapletku asi by ste hladali marne. Avsak ak mate chut sa zbalit a zobrat prve lietadlo mozno je tento film prave pre vas

Fear Island (2009) (TV film)

Otrasne zahrana a mimoriadne pozornostdrzajuca blbost ktora ale nesklame. Bod dole za herecke "vykony".

X-Men: První třída (2011)

Po temnych rytieroch najlepsi komiksovy film. Beriem spat. Po rytieroch a strazcoch galaxie.

Strážci Galaxie (2014)

Zvazujem upravit svoju topku filmov a pridat tam strazcov galaxie. A to uz o niecom rozprava.

Na hraně zítřka (2014)

Blockbuster roka 2014. Kam sa hrabu vsetky tie sequeli, prequeli a neviem co vsetko typu godzilla, xmeni, spiderman a mnohe ine..Na hrane zajtrajska vas chyti v prvej minute za gule a pusti vas az pri zaverecnych titulkoch. Za mna film roku zatial.

300: Vzestup říše (2014)

ahoj . Volam sa film 300 ale odsekli mi polku tela takze uvidite len kusok zo mna..Nechapem pointu tohoto filmu. ked to skoncilo bojom.. wtf xD