The Mooring (2012) odpad!

Intergalaktická kokotina. Tvorca tohto filmu je pedofilný zvrátený kokot, ktorý si asi mal potrebu vytvoriť porno aby si mohol honiť nielen ego ale aj cicinu nad zabíjaním 13 ročných školáčok, ktoré chúdence sa chceli v prírode odnaučiť používať facebook a všetky jeho diabolské stezky. Keby miesto dievčat to bolo partia mladých ľudí idúcich do lesa, kde tu by si zamrdali , chlapci a dievčatá ukázali svoje prsia, a následne mozog a črevá, stala by sa z toho aspoň žánrová hovadina, ale takto je to pre mňa nepochopiteľné.

Vikingové II (2008)

Ten pocit ked vo vas film nieco zanecha...

Jurský masakr (2012)

Ako vycvicit dinosaura. Skoda IQ postav a filmu.

Nespoutaný Django (2012)

Tarantina ako filmara uznavam, ale jeho posledne dva filmy ma dost nasrali. Cierny teminator, ktory sa kludne vyrovna Brucovi Willisovi zo smrtonostej pasce, ktoreho netrafi ani 1000 guliek, a ktory prichadza ako princ na bielom koni za svojou princeznou do opustenej veze v hrade ( toto prirovnanie sedi). Posledna polhodina bola pre mna dost silne sklamanie, ktore mam pocit prameni z toho, ze cela posledna polhodina mi pripomenula kill billa a ciastocne alicu v krajine zazrakov ( ten druhy pripad je dost desivy, a konkretne mam na mysli tancujuceho deppa). Kazdopadne vsetko pred poslednou polhodinu je filmarske umenie najvyssej kvality. Waltz neprekonany a oscara mu to asi opat priniese. P.S : Hudobny vyber je bozsky.

Nic nás nerozdělí (2012)

Emocionalne veldielo. Takto ma uz roky ziadny film nedojal. Asi prvy film v ktorom skutocne prezivate bolest ludi ktori sa ocitli v nejakej katastrofe (vojna svetov ma jedina takto dostala ).

Terapie láskou (2012)

Wow. A prosim oscara pre Jennifer. Dakujem.

Sněhurka a lovec (2012)

Prva polhodina 5 hviezdickovy fantasy masaker. Zvysok filmu zial zanrovy priemer. Nebyt Charlize Theron a jej demonickej kralovny tak dam 3 hviezdy. Takto mi to neda, lebo taku zlu postavu a tak super zahranu som nevidel ani nepamatam. A ze som jej chuderke drzal palce. A Kristen by skutocne nemala nosit vlasy v cope.

Kopačky (2008)

Lepšiu komédiu nepoznám. Teda ako filmový žáner určite.