Kdo přežije - Panama (2006) (série)

pre mna zatial najslabsia seria. moze za to velky pocet nesympatickych postav, na hovno vitaz. Shane, tzv. ludoop je inak vlastne dovod preco sa mi tato seria pacila tak malo.

Kdo přežije - Palau (2005) (série)

Tak táto séria má jedno gigantické plus. STEPHANIE. Stephanie je pre mna uplne naj hrac/ka za vsetkych 10 serii. Vrelo dufam ze ju este v nejakom survivori najdem. A dalsie velke plus je vitaz, ktory si to zo vsetkych sutaziach skutocne zasluzil. Minus su niektore abnormalne nesympaticke postavy ktore mi strasne kazili dojem z celej serii a prisli mi vyslovene otravne. Sutaze, kmenove rady dokonale ako vzdy. Pre mna opat plny pocet.

Útěk z MS-1 (2012)

Za tie hlášky sa na menej ako 4 ani nedá. Jeden z naj borcov co som kedy vo filme videl. TOP

Očista (2013) odpad!

uf to bolelo. Očista sa môže pýšiť titulom "najvačšia kokotina v histórií". Nebudem tu rozoberať, hercov, hudbu a iné pičoviny, ale obsah. Buď som ja kokot, alebo sú skutočne ludia takí psychopati ako ich prezentuje tento film. Kvazi normalni dospeli ludia, pridu do domu a uplne bez hanby, svedomia, hocicoho zabiju decko, celu rodinu a este sa na tom bavia, lebo je ocista. V akom ponimani je ta ocista? co je cela amerika fanaticka, ze zabijanim nevinných ludi pride spasa? skutocne pochybujem ze v takom svete zijeme, zeby v spravach redaktorka hlasila, ze aka uspesna ocista, ze zabili sme stovky chudobnych a chorych ludi. Neviem co si pan scenarista a neviem aky curak mysleli, ale ja s takouto picovinou stotoznit neviem. Navrch si pridajte plno klise, typu zachraneny na poslednu sekudnu, ktore sa opakuje az prilis casto. Nakonci si clovek povie, ze chvalabohu ze ti kokoti v maskach skapali, tak pridu panicky a panici zo susedctva ich na poslednu chvilu zachranit, aby ich sami mohli popravit, a aj oni su na poslednu chvilu zabity, ubohym cernoskom z bananovej supky, ktory je na koniec hrdina. Tatko lezi mrtvy pod nohami, mama, dcera a syn, sa obijmaju a su radi, ako tohtorocnu ocistu v klude prezili. Ach amerika, ako tak rozmyslam ta ocista by sa vam hodila. Najma v hollywoode. P.S ako spoznata najviac retardovaneho syna v historii flmu? ma downov syndrom? iba jedno oko? kdeze, poslete ho schovat sa do pivinice, a on sa tam schova a svieti okolo seba s baterkou. Nieco ako letisko a runway. Ano tak sa to robi. P.S.S ten joker co sa hra na krala sveta je co? to je ako typicke vzdelane americke decko, ktore miesto chlastania, islo vrazdit? nehovoriac o tych piciach, so sekerou a macetou.

Chirurgové (2005) (seriál)

Serial ktory si 9 serii drzi stupajucu tendenciu kvality. Neviem ci hodnotim subjektivne, alebo som iba zamilovany do tohto serialu, ale mam pocit ze kazda seria, je oproti predoslej o triedu lepsia. To co robi tento serial vynimocny su postavy. Kazda postava je perfektne vyprofilovana a vyber hercov je bezchybny. Kazdy jeden ci uz hra zlu dobru postavu, ma svoje caro, a slovo nesympaticky je pre tento serial nonsens. Vztahy medzi postavami robia tento serial vynimocny, a myslim ze je to prave absolutny vrchol v televznej tvorbe. Hudobny vyber, je v kazdej casti uplne bezchybny, do serialu sa hodi, dotvara amtosferu, a uplne sa hodi vzdy do danej scenky. Neviem co budem robit raz ked tento serial skonci, ale mozno si to nabehnem znova.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Po viacerých zhliadnutiach musím ísť proste na 5. Celá pirátska trilógia je pre mňa uplne na rovnakej urovni ako ta star warska ci pan prstenovska.