Kdo přežije - Vanuatu (2004) (série)

Feministicky spolok. Skoda ze do top trojky sa dostala asi najhorsia hracka doteraz. A toto bola asi jedina seria kedy prvy traja, boli presne ti, ktori by za normalnych okolnosti vypadli ako prvi. ELIZA

Muž z oceli (2013)

Kde sa vytratila ta vizualna jedinecnost zacka snydera? Film ma dve polovicue prvu osobnostnu a druhu demolicnu. Ta prva je priemerna, bez poriadnej atmosfery, ale zato so slusnymi emociami, a az prilis dlhym uvodom na kryptone. Ta druha demolicna je famozna. Takto som si predstavoval supermana, a jeho akcne suboje, kde budu mrakodrapy padat, budu po sebe hadzat kamiony, lokomotivy ci vesmirne druzice. Suboje su rychle, tvrde, demolicne absolutne bez hanby superman nici mesto. Po akčnej stranke je to TOP, kam sa hrabe daky detsky iron man 3. Marvel nech si zoberie priklad ako spravit poriadne akcne finale pre druhych avengers. Prva polovica 3 hviezdy, druha za 5. Vysledok 4. uvidime druhu projekciu. S druhou projekciou sa zazitok len zhorsil.musim strhnut na tri.

Madagaskar (2005)

Animak, ktory radim medzi 5 najlepsich. Mnozstvo skvelych gagov, humornych scen a velmi dobre napisanych postav.

Darjeeling s ručením omezeným (2007)

Velmi zvlastny film. Posobil na mna smutno, ale zaroven ani neviem preco. Ma fajn atmosferu a skveleho owena wilsona. Ale priznavam ze je to ako pozerat do steny a pritom sa nenudit.

Iron Man 3 (2013)

mat v 200 milionovom mega uspesnom blockbusteri iba 2 genialne sceny je hanba. Iron man je ten typ filmu ktory vo vas nezanecha absolutne nic. A este je to aj ten typ ktory si uz nikdy nebudete chciet pozriet znova. Iron man nie, avangers ano. Ale za hercov ze 5 hviezd je malo.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Paradna reklama na marihuanu. Minimalne vid slovensky preklad. A Emma Watson ? to ani nepotrebuje komentar.

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013) odpad!

Bez pochyb horrorvy odpad. Nieco tak scenaristicky zaostale clovek nevidi casto. Ako priklad cistej rakoviny mozgu uvediem , ze skupinka ludi nabrala na pumpe sexy mladeho muza ktory si nevie zapnut koselu, prisli do noveho domu kam mali namierene a toho typka tam nechali sameho lebo sa mu nechceo ist s nimi do mesta. Ked sa vratili zistili ze ich tento mlady pan okradol o popolniky a svietniky v dome, v ktorom boli asi 5 minut. oni presne vedeli ze tam tie popolniky a svietniky boli xD ked uz toto nie je odpad tak ja uz neviem.

Kdo přežije - Návrat hvězd (2004) (série)

Rob M. , Jerri, Rupert, Shi Ann.. Velmi neoblubena postava : Jenna. Tak all stars priniesli nieco nove do survivora, a cela tato seria by sa mala premenovat na Survivor Rob mariano, vzhladom na to ze on kontroloval celu hru a dostal sa az do Top dvojky. Vitaz uspokojivy.