Deň a noc (2013) (seriál)

Keby to bola internetova relacia, mal by som s tym ovela mensi problem.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Hobit je ten typ filmu ktory si vas bude pocas stopaze totalne podmanovat az si vas ziska a poviete si ze ste videli nieco vynimocne. Na zaciatku som tak len stroho pozeral na nudny uvod ktory ale v cloveku tiez nieco zanecha a povie si ze ako uvod do velkej trilogie je to perfektne. Vsetky aspekty ako herci, hudba, rezia, kamera a dalsie su na rovnakej urovni ako LOTR ale pre mna osobne Technicka stranka filmu , je to najlepsie co som kedy videl. Scena utek z jaskyne skretov, je uplny TOP a musim povedat, ze by sa prave tato scena mohla stat klasikou kinematografie. Osobne som knihu necital, takze neviem ako bude pribehovat pokracovat, ale uz teraz viem ze Hobit part 2 bude pre mna najocakavanejsi film roku 2013. A na zaver poviem ze ID CIVAL JE KOKOT.

Černobylské deníky (2012)

Absolutne nechapem preco tie nizke hodnotenia. Niektori tu pisu ze porno.Asi pozerali medzi scenami nejaky pornhub.com alebo neviem, pretoze tu nie je jeden holy cecok , ziadny sex nic. Silna stranka je atmosfera prazdna mesta, vsetko posobi velmi autenticky . Vsetky tie nelogickosti ako su ziadny signal to maju ospravedlnene vzhladom na to kde sa obete nachadzaju. Dalsie plus je ze prvy krat som videl naznak emocii, a skutocneho pocitu ze tym ludom na tych druhych naozaj zalezalo. Vela ludi rozprava ze to co nie je vidiet z toho mame vacsi strach. Monstra vidno len tak letmo a do tvare im nevidno absolutne. Tiez je fajn ze sa objavia len na konci, a predtym sa v podstate na obraze neukazu takze neviete o co ide. To tu zas nejaky zvlastny profikomentatori napisali ze nie je nic vidiet je to odpad. A ze amaterska kamera ala Rec? zblaznili ste sa, ved je to tocene klasickou filmarskou kamerou. Ja uz fakt nebude citat niektore kokotske komenty hlavne tie co su Top lebo ako kokot verbal ci LIVINGDEAD by si mali skusit tep. Za tie trapne ryby ze dam 4 ale ked vidim ten kokotizmus tak si pridam.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Prekvapilo. A velmi. Posledny twilight je presne taky ako predchadzajuce casti, teda az do nejakej tej polky. Ked som sa nad tym zamyslel preco vlastne nemam rad ten twlight tak som sa zamyslel ci je to preto ze je to tak ludmi zatracovane alebo preto ze su tie filmy skutocne tak na hovno. A stale neviem odpoved na tuto otazku. Mozno nejako podvedome si to stale clovek neuvedomi aj ked chce ze co mu na tom filme vlastne vadi je to ze je to taka zatracovana saga. Kazdopadne tato cast ma ale velmi rychly spad, dej a skvelu akciu takze vam prejde rychlo a vsetky neduhy z minula su sice pritomne ale nie v takom roztahanom a velkom mnozstve. A teraz velke plus a to je zaver. Priznam sa ze zaverecny boj bol pre mna uplne skvely a prekonal aj tohtorocny Avengers. Ano znie to sialene ale skutocne, som mal zimomriavky a ako som si prial cely film aby hlavny hrdinovia padli v boji, nejakym zazrakom som si zelal aby ti zli drakulovia pokapali. Nebudem prezradzat spoiler ale ten inception zaver je totalny kaboom nahlavu a fakt ma dostal a pobavil zaroven. Takze rucne strucne na zaver, je toto jediny twilight ktory si zopakujem este raz, a odporucam. tesne ale takmer 4 hviezdy.

Kdo přežije - Markézy (2002) (série)

Tato sezona je opat skvela ale ! vsetci dobri sutaziaci, odtial vyleteli ako hrusky, a zostali zial bohu len ti najnesympatickejsi na cele s otpornou anorektickou vyprahnutou Nelou ktora za celu sutaz povedala slovo srdce asi tak 100 krat. Hned za nou Vecepcia ktora mi bola sympaticka ale dalej to jej neustale dakujem ti boze ze som jebnuta a ze si mi pomohol a bla bla. Najlepsi sutaziaci za vsetky survivori doteraz ROB ktory bol pravy parchant a robil tuto seriu zaujimavu vypadol velmi skoro. Co je velka skoda, ale hold si zly ides domov. Dalsie vec co musim podotkunut su skvele kmenove rady a kmenova rada v 8mej casti ma fakt gule a pre mna fakt najlepsia vyradovacka. Fakt velka skoda tych par jedincov ktori to kazali ako Vecepcia, Nela, Pascal, Zoe (tato bola fakt desna) a mnohi dalsi. Nejdem na plne hodnotenie lebo mam pocit ze sutaze sa stale opakuju, dufam ze v dalsich seriach pridu s niecim novym. ROB TAMMY !

Kdo přežije - Afrika (2001) (série)

Dalsia skvela seria. Opat raz skvele charatkery, skvele sutaze a drsne podmineky. Vitaz velmi uspokojivy. Ethan, Jessie, Tereza.

Ils (2006)

Cista zanrova specialitka. Europske horrory su vzdy lepsie ako tie americke, Az na vacsie stupidne rozhodnutie bomba.

Amazing Spider-Man (2012)

Novy spiderman to nemal lahke. Prva cast to naslapla dost vysoko a ako to byva ludia porovnavaju a porovnavaju. Ja si to odpustim a poviem ze amazing spiderman je skvely komiksak ktoremu nechyba skoro nic. Na zaciatku si poviete ze ten zaporak je dost o nicom, ani digitalne spraveny nestoji za nic. Casom ale zistite ze prave Lizzard a jeho suboje so spidermanom su skvele a drzia film nad vodou. Dokonca som postrehol emocie a scena so zeriavmi bola podla mna vrchol filmu. Chemia medzi postavami funguje len mi vadilo ze tam bola miesto Mary Jane volajaka Gwen. Starsie generacie zrejme filmu neodpustia vela veci, ja som sa ale bavil kralovsky. Skoda ze som si neskocil do kina na 3D, ale to by mi zrejme pokazil dabing. 85 %