Karanténa (2008)

Po ciastocnom zvazeni ci porovnavat original ci nie, zvazujem moznost ze porovnat a americka verzia straca vo vsetkom. Jedine plus su Jennifer Carpenter a opat skvely zaver. Quarantine 2 je na tom ovela lepsie.

Auta 2 (2011)

No co napisat. Je to totalne ina pixarovka na aku sme zvyknuty. Asi preto tie nizke hodnotenia. Chyba dobry pribeh, a humor. Ale aj tak sa jedna o nadpriemernu zabavu, s genialnym technickym prevedenim, dobrou akciou, a vela narazkami na dnesny svet. Cele to prevedenie do sveta aut je tiez super, a ze urobili aj gay auto ma neprekvapuje. Kazdopadne najhorsia pixarovka urcite, ktora bola zrejme spravene len aby sa vsetky produkty so znackou aut predavali este o cosi lepsie.

Piraňa 3DD (2012) odpad!

Adept na najhorsi film roku. Ved ten film je cely zly. Keby mam vypisovat veci ktore su nelogicke, tupe, nevtipne, trapne tak som tu do rana. Fakt vam radim sa tomu na mile vyhnut.

Avengers (2012)

Cely film si pre mna zobral Hulk. Tato postava ma tak skvely potencial ze dufam v nejaky restart a jeho vlastny film. Inak par skvelych momentov ( zaverecny boj, pohlady kamery, hulk bije o zem s lokim), skutocne skvely herecky tim,humor tu sala na vsetky strany (a ten humor je naozaj dobri, ziadny nuteny, alebo trapny), ale niekedy az prilis vela kecov. Skratit o 20 minut, pridat viac Hulka a bolo by za 5 hviezd. Inak 3D podla mna kazi celkovy dojem.

Hněv Titánů (2012)

Silno rozporuplne. Film mi prisiel akoby mal 3 hodiny a nenudil som sa. O com to svedci? O hustote deja. Clovek ma pocit ze uz idu porazit finalneho bossa a oni stale idu najprv hentam, potom pre tu palicu, potom pre tu dalsiu az clovek prestava verit ze sa k final bosovi aj dostanu. Aj sa dostali, aj to bolo efektne. Pamatne sceny - obri, koniec, bludisko vazenia sa meni. Inak herci fajn, hudba tiez, ale stale nemozem ist vyssie ako na 3. Cisty priemer. Jednotka mi prisla taka vychytanejsia.

Atrocious (2010)

Co tie nizke hodnotenia? Film ma cca 70 minut a poslednych 25 minut su cisty strach.Nocne videnie, nahananie v bludisku. Co viac si zelat. Realne nie som typ cloveka co sa len tak boji pri horrore, ale toto ma dostalo. Skvele, iked nie moc originalne, ale pozornost si to zasluzi. Spanieli maju talent na tento druh filmov. Ocakavam dvojku.

Kronika (2012)

Found footage zaner. Moj top. K dokonalosti chybalo to podstatne. Nieco ozaj zapamatelne. Zvysite rating na 18 pridat viac tych "zabijackych nicim cele mesto" scen, mozno aj nejaku tu brutalitu a bolo by to skvele. Takto nadpriemer hlavne za technicku stranku filmu, nudit to nestihne (84minut stopaz), herci su obycajni ale do snimky sa hodia. Navsteva kina sa oplati.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Keď vás akčná scéna priviedie do stavu že chcet plakať (v dobrom slova zmysle) asi je nieco v poriadku. Herci famozny.