Grave Encounters 2 (2012)

Spider Man 3. Hlavna postava vyzera ako Tobey Maguire ked mal emo chvilu a to je dost na otravu. Kazdopadne film nema logiku. Ked na konci povedia toto je iba fake, tak rodiny tych ludi co tam akoze kvazi "nezomreli" im nebudu v skutocnom zivote vlastne chybat a nikomu to nepride cudne :D Kazdopadne ma to svoje velmi fajn chvilky, ked sa film dostane do fazy prvy vyletel cez okno film skutocne stoji za to, funguje vsetko ako ma, ale akonahle pride na scenu prezivsi z prveho dielu, ide vsetko do hajzlu. Rucne strucne, nebola to strata casu, ale na jednotku sa to nechyta prirodzene. P.S : ak chcete mat nadherne vyrysovane telo bez tuku s tehlickami staci sa zavriet na 10 rokov do ventilacky a jest iba surove krysy :)

Kdo přežije - Austrálie (2001) (série)

Charaktery , charaktery. Myslim ze tato seria prekonala predchdocu vo vsetkom. Drsnejsie, sutaze skvele, prostredie krasne a vitaz totalne necakany. Na zaciatku sa mi zdali sutaziaci nesympaticky ba priam ma iritovali. Zaujimave ze stacilo par casti a ja som si prave tie nenavidene postavy totalne zamiloval. Colby, Jerri, Elisabeth, Tina. P.S. Prve dve casti su oproti tomu co nasladuje absolutny odpad. Treba vydrzat.

Avatar (2009)

prve zhliadnutie : priemer, audiovizualna stranka dokonala, ale kde je dusa? druhe zhliadnutie: myslim ze na prvykrat to nevyslo kvoli tomu , ze som vnimal vsetko to vizualne caro, az clovek nevnimal dej, postavy a celkovo to avatar univerzum, zazitok silno umocneny . trietie zhladnutie : directors cut, ktory pridal par novych scen, kazda z nich doceluje dej, prida akciu a celkovo film posobi ucelene. Blockbuster ktory prevalcoval vsetky ktore priniesli do kinematografie nieco nove ako transformers ci indiana jones. 100 %

Kdo přežije (2000) (pořad)

Richard, Rudy . Prvu seriu nejde hodnotit inak ako plnym poctom.

Skyfall (2012)

Bondovsky Dark Knight. EPIC.

I Want Your Love (2012) odpad!

Prosim premenovat film na " i want your cock" . Keby som si chcel pozret gay porno na to su tu ine stranky. Nechutne porno tvariace sa na umelecky pocin milenia. Hlavna postava kokot mastny skulavy ma moralnu dilemu ci opustit mesto a vratit sa do rodneho domu. Film stavia na tejto hlbokej myslienke mysliac si ze to niekoho zaujima. Keby presiel tych ludi kombajn a zostatky vyhadzali do rieky ganga mal by ten film vacsiu kulturnu hodnotu. Skurveny mongol, zakomplexovany neger a obtlstla potetovana spina si to pekne rozdaju vramci vyplne stopaze. Nezabudnut ze daviaci reflex je pritomny. Radim vam sa tomu vyhnut. Bez deja dobrej hudby ci myslienky. Odpad.

Bournův mýtus (2004)

Nebudem to natahovat. Scenaristcke, reziserske a herecke VELdielo. Tempo nemozne, Damon famozny a co sa mne lubi najviac je prostredie Europskych velkomiest. Nahancka v Berline je umenie samo o sebe.

Rebelka (2012)

Na brave som isiel s tym, ze pixar je nenavratne prec, ze ma caka sedy priemer na poli animakov. Toto ponimanie vzniklo na zaklade priemernych recenzii a hodnoteni. A veru ze snobske nechutne csfd si zas mysli ze svet sa toci len okolo neho a ked vznikne nieco vynimocne, musi hladat tie najmensie detaily len preto aby som aj ja zapadol do snobskych priemernych hodnoteni. Za posledne dva roky nevznikol animak s dusou a pribehom. Posledne co si pamatam toy story 3 a ako vycvicit draka z roku 2010. Brave je nicim nenudiaca vizualna orgia, spata s totalne skvelym charatkerom hlavnej postavy a jej vztah k matke. Hovorit o priemernosti pribehu a vytahovat detinskost snimku nie je na mieste, lebo toto je jeden z najsilnejsich pribehov co sa pixaru tyka. Samozrejme su tu aj taketo momenty ale este stale je to animak. To akoby som horroru vycital ze je prilis strasidelny. Logika. Par silnych momentov, skvela hudba a dojemny slzopudny zaver vas nenechaju na film zabudnut. Uz sa tesim ked si to pozriem znova doma. Pre mna film ktoremu kludne dam privlastok LUXUS. Videl 2D verziu a spokojnost.