Není kam utéct (2011) odpad!

Pre fanusika filmov typu : priroda, skupinka, zabijanie - nadpriemer. Obcas genialna kamera, hudba skvela, prostredie skvele. Dialogy a malovelke nelogicke chyby sa daju odpustit.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Fakt sa vsetci poserte s tymi 3 hviezdami. Adrenalinova jazda ktora nestrati tempo celych 133 minut. A potom ze sa netocia dobre akcne filmy..

Noc hrůzy (2011)

Jedine co ma metie je zaner "komedia". Skor teenagersky horror a to je rozdiel.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011) odpad!

Asi najnesympatickejšie obsadenie široko ďaleko, a určite jebnutejšie chovanie postáv nenájdete NIKDE: Ani za dobrý úvod a pár skvelých momentov, nemôžem ísť za tie dva úvodné body vyššie ako na Odpad .

Love (2011)

Tento film mi ukazal ze slovensko zjavne nema hercov. Obsadit Tinu ktora uz chyta kristove roky do role 20 rocnej studentky mi pride silno absurdne. A tiez mi ukazal ze logicke chyby vo filme su asi najmenej znesitelne filmove vrasky. Vo filme tycho abnormalit bolo viac ako pozehnane, ani ich radsej nebudem pisat. Na druhej strane potesila kamera, hudba a zaver. Konverzacie medzi hercami boli tak neznesitelne umele, ze clovek ich hlboku podstatu ani nestacil vnimat. Ako zabava velmi dobre. Ako film biedne...

Super 8 (2011)

Drugs are bad things. 2009 - star trek, 2010 - avatar, 2011 - super 8.

Návrat kráľov (2011) (pořad)

Za Hudákové komenty sa nedá inak. Inak skrachovanci a smetie.