Saw 3D (2010)

Tempo rychle, vrazdy ako vzdy su originalne, spravne krvave, ale inak stale dookola to iste, a ani som to cele nejak nepochopil. Dufajme, ze uz toto bol ten posledny diel. 40 percent

Ctihodný občan (2009)

Nebyt toho klisoviteho zaveru dam 4 hviezdy. Celu stopaz som mal pocit, ze sledujem uplne iny akcny thriller, taky aky som doteraz nevidel. Vrah vrazdi, a pritom je zavrety, zomieraju vsetci a dost necakane a na zaver najvacsie a najtypickejsie klise to dokonale zruinovalo. 60%

Vřískot 2 (1997)

Prvy diel bol lepsi, ale druhy diel je tiez na plne hodnotenie.

Vřískot (1996)

Najlepsi slasher. Posledna polhodinka je dokonala. Este uvediem ze vsetky 4 vreskoty su u mna na rovnakej urovni a nehodlam si ich davat vsetky do oblubenych filmov, zbytocne by brali miesto.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Tak velke ocakavania od mojho naj rezisera. vysledok? nadpriemer,ale len mierny. film mi nostalgicky pripomenul dobu ked som este s mamou chodil do kina na klasicke 2D Disneyovky,jak obsahom,pribehom ci postavami, akurat tu som si nevybudoval vztah k postavam,pribeh bol prilis jednoduchy a silno predvidatelny. za pozitivum oznacim vizual a hudbu. dokonala symfonia medzi nimi bola a prelet v dazdi a ohni ma dokonalo odrovnal. nebyt mojich sympatii k reziserovi a tej nostalgickej spomienky dam 3 hviezdy. A ze sa mi to nepise lahko.

Machete (2010)

Ta piata hviezda je za Michelle Rodriguez a za jej triumfálny návrat na scénu. Až mi skoro slzička vybehla.

Frozen (2010)

Skutocne som to s nimi prezival.

HellBent (2004)

Typicky slasher ibaze s Gaymi v hlavne ulohe. Koho toto vobec napadlo?