Atlantida: Tajemná říše (2001)

Celkom ze, Disney Fiasko, ktore trpi absenciou svetlych bodov pocas snimku. Cele mi to prislo take krute pricom v disneyovkach aj ked je pribeh smutny su tam nejake pasaze nevinne vesele a tu len stale niekto umieral, trochu kvapiek krvi, unos a zaverecny boj. Inak dobrodruzny pribeh, fajn hudba a ta starsia pani bola super

Poslední pevnost (2001)

Uplna sracka, tvariaca sa ako hrdinska drama, ktora ma byt poctou vojenskym zajatcom. Ani neviem zaco ta jedna hviezda, ved ten film ma skoro donutil kricat "zabite uz toho Redforda konecne a dajte tam tie titulky".

Star Trek (2009)

Masaker. Najlepšia scifi za posledné roky, ktorá nestráca tempo, má dokonalý vizuál a herci by uz asi nemohli byt lepsie vybrany. Chcem dvojku.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Dost som sa bal ze to bude priblble ako ruzovy panter, ale opak je pravdou. Vela vtipov bolo velmi fajn, niektore vylozene trapne a celkovo mi hodnotenie zdvihla Anne Hathaway. Ako oddychovka funguje dokonalo

Starostliví medvídci (1985)

Ked som bol maly som si to pustal stale dookola. Este teraz poznam cely pribeh :DD

Twilight sága: Zatmění (2010)

Jednoznacne najhorsi zo serie. Priblble kecy, nudne sceny a priam hrozivy herci. Nebyt poslednej akcnej 20 minutovky, tak to pred odpadom neochrani ani jedna genialna Hlaska (konkretne mam na mysli narazku na Jacobove obnazene telo ).

Temná krajina (2009)

Tato road movie horrorova jazda, ma jeden velky problem a tym je podivuhodne spracovanie. Pokus o nejaky Cool vizual nevysiel ani nahodou. Vysla akurat atmosfera, herci a celkom zaujimavy zaver.

Úsvit mrtvých (2004)

Ked raz budem natacat filmy, chcem aby boli presne taketo. !