Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Asi nejvíc mě pobavilo osvobození Snipese, který se konečně upřímně přiznal, že seděl za daňové úniky, zatímco ostatní dostali jen podmínku za únik moči, a kdyby seděl dál, neuniklo by nám všem ani hovno, neboť téměř všichni se zde exponující jsou ve filmu opravdu jen v detailních záběrech kamery, zbytek obstarává armáda kaskadérů, které mají star k dispozici i při lehkém popobíhání po rovince a snad i na chcaní. Fenomén ženy, ano, zabijácká feministka společně s partou výrostků… no, ti mě srali velice, víc než pochod Praha Prčice. Co takhle do čtyřky najmout Jardu Jágra? Sestřih kurevsky expendablový a pokud pamatujete jeho největší žvýkačko/reklamní období, měla by být tato volba více než jasná. Úplně ho vidím, jak si s tvrďáckým výrazem trhá větší kousek nějaký vyteplený gumy…a probodává Hitlera brucelee, nebo Dandyovsky vrhá dvě do sebe svázané hokejové hole, po kterých nastane nukleární výbuch… ááách! Ovšem krutý byl i samotný nábor zmíněných rekrutů a pokud někdo vypadá v civilním oblečení hůř než Sly s Arnoldem, pak ať pošle fotografii a já mu udělím titul Kripl roku. Ukecanému desperádovi bych také doporučil zavřít hubu, či obrácený postup, než u Džegra, tedy návrat k reklamě a dialogům vedeným s koblihou. Tak jako tak přidávám hvězdu za finální záběry, ve kterých dubleři popíjejí Budvar, co vypadá jako originál a ne jen jak močka od Anheuseru z Křoví. Akce sice jak v kaufáči ve čtvrtek, ale tak nějak se mi zdá, že mě důchodci předběhli (či jejich dvojníci)... zase.

Signál z neznáma (2014)

Signal není samozřejmě exklusivní tubou pro ty, co si omývají prdel v Evianu a do huby si, po vybělení chrupu blbounem nejapným zabaleném ve stříbrné lišce, chrstnou Iskilde, ale pokud nepatříte mezi zhůvěřilé snobácké xindly, jste například chudý a nenáročný svatý, pak budete spokojení i přes to, že i po několikátém vypláchnutí ústní dutinky budete cítit pachuť deprese a jisté nespokojenosti, poněvadž všude zůstane spousta otazníků a jiných tazníků, níků a , nedejpeytla ů hehe, ta baba mě fakt pobavila... Pro stupidní jednoduchost třeba mrknout na Transvestity, nebo jak se ty skládací plechovky jmenujou, tím ovšem netvrdím, že jsem pobral naprosto všechno, na to ani má nesmírná, mozková kapacita nedosáhla, což je sice s podivem, nicméně to berte jako fakt. Pokud chcete zkrátka trochu jiné scifi, proklepněte společně s Fishburnem omladině čéšky a zahrajte si vadí - Nevada, mimochodem, opičák a ti tři študáci, vypadali jak skuteční herci. Inu, na hranici Nevady, se netahejte za hady.

Nepřítel (2013)

Děkuji Kálí, že nejsem interleguán, a že je tedy mým artovým vrcholem doposud jen Mach kopulující se Šebestovou, která zažívá vrchol, ač na ní spolužák Horáček společně s Pažoutem kálí... snad jste postřehli ve zdánlivě přiblblé větě má tajemná vodítka, která může objevit zase jen ten vyvolený a mimořádně oduševnělý jedinec. Ano, jsi to ty, předrahý, postižený debile.

Konfident (2011)

Tak takhle ne, soudruzi, takhle ne! Ač je pan Budař mým oblíbencem a i přes to, že vypadá od třinácti na padesát, tady byl dokonalou parodií sama sebe, za to tedy snad ani nemůže, ale to, že křečovitou parodií byli (vyjma Ondry Vetchého) všichni, no, to už mě neserte. Snaha natočit nové Ucho vodovodním kohoutkem a husákovskou čechoslovenčinou nelze, ani kdybyste se na srpu s kladivem točili. Tahle smutná doba si snad takové epileptické přehrávání nezasloužila a příběh přitažený za umělé háro podměrečného, vodnického xichta od jihočeských rybníků, rafťáka Mádla... to snad raději nechám výjimečně bez komentáře. Přehnaná symbolika doby, trapné a hloupě okázalé dialogy (viz estébák a velebníček), nucené dobové reálie (není třeba jmenovat)... Pominu-li zajímavou genetickou anomálii, kdy zrzka má s okytařeným slovenským chartistou dvojčátka skoročernoušky, pak tohle ani za záznam nestálo.

Noe (2014)

Zapeklitá situace, tak moc zapeklitá, že vlastně ani nevím, jak to stvořitel myslel... tak vyvinuli jsme se, nebo jen zázračně vyskytli? Proto jsem svatý ateista? Proč Noemu tak dokonale a fanaticky jeblo? No, na tuto jedinou otázku mám odpověď, byl to vegetarián. Jinak mi nepřísluší jakkoliv soudit příběh, pakliže nejsem náruživým čtenářem bestselleru zvoucím se Bichle... nebo tak nějak. Russell Crowe byl jako budoucí první zdokumentovaný ožrala naprosto excelentní, ostatně jako většina protagonistů, vyjma jeho synků, kteří se chtěli neustále a zoufale množit, což se mi zdá, vzhledem k jejich evidentní sexuální orientaci, poněkud tristní. Noe jim toto měl lakonicky sdělit, nebo ještě lépe a stručněji, vše vyřešit jednoduchou operací, koneckonců chámovod jako Chámovod, noe... teda, no, ne? Aronofsky ve mně sice nemůže hledat neobjektivního a zahleděného fanouška, ale pokud má co říct, nemám s ním rozhodně problém... na druhou i třetí stranu, v tý arše ale museli mít násráno, no, Viktor Sodoma v komoře!

NON-STOP (2014)

Nikdy by mě nenapadlo, že celých 72% populace je hysterická partička teploušů a teploušek, kteří si uhryžou nehty až u samé prdele, zahlédnou-li letadélko s vožralým fízlem. Tak málo jim stačí, aby křičeli do světa typyčotobylnervák, svatý doporučuje změnu medikace, lékaře, nebo adrenalinové houbaření, to pro zpevnění nervů a prdele. Bill, je opravdu moc, mocinky zlej chlapec, ovšem v okamžiku, kdy se všem přizná, jak na sezení AA, je vše odpuštěno a nemít bombu za prdelí, již v ten moment by se na palubě oslavovalo nekvalitním grupensexem. Napínavý to teda je jak mé žlutočerné kšandy, které ovšem ani nevlastním... ne, šle taky ne. Snad začátek letu a chvilkové smskování bylo ještě koukatelné, pak už jen klišoidní kravina, která je navíc pohřbena dementním rozuzlením a nepřesvědčivým důvodem teroristických trotlů. Dokud terorizoval Bill pasažéry, přimhouřil jsem i kuří očko a občas i zamlaskal spokojeností, nicméně v této letové hladině film vydržel opravdu jen tak do půli cesty. Nelogická a těžko uvěřitelná komunikace mezi zemí a vzduchem, respektive dokonalý šum, kdy si nikdo nic neřekne, nevysvětlí a končí se v půli věty... na tom se staví příběh, velmi zhovadilé. Dal bych asi jen pizdy dvě, ale Julianne Moore má zkrátka, ač jinak je šeredná jak noc, oči takový, že bych si pro ně usekl všechny nohy hliníkovou lžící... a přestal bych říkat kurva.

Pompeje (2014)

Mé rachitické jsoucno opět mimořádně zavřeštělo závistí hned, jak zahlédlo steroidy a ta-ble-ty tentokráte již na počátku křesťanských věků, zkrátka anabolický komparz v plné parádě. Zase! Vidět pochodující balvany terminátor ve své vrcholné formě, mohl si namísto hodin v posilovně a žraní hormonů nechat nasadit klepeta, aplikovat sraní na hlavu a kaši jednou denně, ten samý den třikrát mávnout dřevěným mečem nad palicí a dnes by byl nejméně Mr.Galaxia. V duchu mozkové kapacity hlavohruďáků (lidí bez krku), pokračuje dál pitomoučký příběh, který se stane v určitý okamžik zajímavý a to jen díky tomu, že je dokonalou kopií Scottova Gladiátora včetně téměř doslovných replik… a to mám navíc pocit, že se čumím na malovaný (a opěvovaný) Titanic. U Jupitera, tolik opisování, za to se ve škole dostávaly koule, paradoxně ale tady koule chybí až hystericky a ukradeným vizuálem taky lze těžko překvapit. Takže v okamžik, kdy již bledí mladící s pokroucenými obratli od promiskuitního, sexuálního, počítačového života… vytáhli z flekatých kraťasů ebonitové tyčinky, by třením vytvořili nějaký ten volt… se vše zesralo ještě víc. Místo tulituli te salutant, milášku bude další hodinu digitálně (a Emerichovsky) exhibovat Vesuv. Po deseti minutách přemýšlím, že také najdu liščí ohon, abych si ukrátil chvíli, zív, nuda jak v tasmánské prdeli… takže buch, buch, buch, prásk, mrak, buch, tři rychlé buchy, prsk… posuňme se tedy v čase. Trapný spoiler: Ták, takže zatímco vše ještě pořád neustále vybuchuje, milenci, kterým osud nepřál, uhánějí na kobyle před pyroklastickým mrakem, ale tak dlouho se dohadují, kdo je větší pyča, že v objetí a lízaje si hrtany zahynou oba, neskutečně smutné. V dohledné době očekávám, že se mezi pubescenty zvýší počet samohan a sebevražd, kdy se budou adolescenti snažit všemožně sebe zapálit podpalovačem PEPO, aby se mohli lupnout na jůtjůb a prosit o lajk. Ne, mně nevysvětlujte, že je to neproveditelné, já se na to můžu tak leda vysrat, tak moc mě vše kolem Pompejí zaujalo. Hvězdy dávám za Luďka Sobotu, který společně s Trinity ve městě šéfoval a za patetické a hrdinné plky o svobodě Afroamerikána s hlasem Žlababy.

Evoluce (2011) (studentský film)

Buch sem, Buch tam, je přece nad sumce jasnější, že od opice k člověku, zbývá jenom krůček, najednou jsme v pravěku POMO peče bůček, POMO se nám rozmnoží, základ pro starověk, potom sáhne po noži a je z něho... člověk. Netušil jsem, že flanďák Flanders umí tak bezvadně používat náš rodný jazyk, a že si ho v Babylonu nepomotal, tendenčně natočená pizdovina, která je ale slušně řemeslně zmáklá. Pokud by přece jen chtěl pan Dubnický nějaký článek, pak doporučuji hlídat u prdele nějakého podobně smýšlejícího ezoterika na přítelkyni tasemnici, nebo rozebrat akumulátor... třeba i jedna. Vzhledem k obsahu si nedovolím hodnotit, ač jsem svatý, jak je všeobecně známo.

Falešné přátelství (2011) (TV film)

Dokonalý obraz assbůkovské degenerace a důkaz toho, že staré známé ohybání mladého stromku mělo své opodstatnění. Kája Mařík, Mirek Dušín a malý Bobeš by takovým nevycválaným cundám jistě lajk nedali. Hned zejtra začnu v lese zahazovat šprcky a vajgly, budu delfínům okusovat prdele a záhon s ředkvičkama zaleju naftou, nechci, aby takovým smradům, tedy naší budoucnosti, zbylo ze světa něco víc, než jen nasráno v koutě. Film byl veskrze hysterický, nicméně podobné " pojedem k mořy" denně potkávám a je mi smutno.

Ničivá hrozba (2004) odpad!

Ničivá hrozba je dostatečně výmluvný název, jedná-li se o film s Cigošema, nicméně jsem v upřímném šoku, že nějaká Méťa Komposta má býti ještě ničivější kurva, při které Lakatoš bledne závistí a já traumatizován vytěsňuji z hlavy scénu, při které debilní otec, debilního hlavního hrdiny, levituje nad traktorem. Mínus pizda.