Paterčata (2014) (seriál) odpad!

De mange sirom, Kamiben miro. De man buter lóve, hm? Ačhen Devleha, Sentno. No, a po zhlédnutí dalších pár sekvencí téhle perly veřejnoprávní fetevice mohu jen lakonicky konstatovat, kurva, more, ty služko, untrmenš, makej, jinak ťa vyměním, rakovina. Íbrmenš ve snědém podání, Alláh nás ochraň.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

I ne příliš skvělý film se může státi kultovním, oblíbeným a vesměs hromadně sledovaným a kladně hodnoceným, pakliže náhoda a osud chce, že se trefí do té správné nálady obecenstva, potažmo doby... je to o štěstí, nebo o notoricky známé klice z prdele. Mno, již kurví praděd u mě neměl na marihuaně ustláno a tento potomek je spíše klasickým zkurvysynem. Vůbec jsem neměl v plánu hanět, spíše jsem chtěl býti tolerantním, mozekměknoucím dobračiskem, leč nebylo mi přáno. On ten Bolek je pořád bezva smutnej kašpar, tedy pokud pominu prvních šílených zhruba dvacet minut, to jsem se opravdu musel nenavoskovanou běžkou mlátit přes hrb, abych byl schopen pokračovat ve sledování tohoto paskvilu, ale sám to nezachrání... Goldflam? Pecha? Ani hovno! Málokterý snímek shořel na tom, že v něm přebýval nějaký protagonista... ovšem korpulentní Čvančarová, nateklý Heřmánek, vyzuna Chýlková, Veškrnová se svým šikmookým liftingem, vypité tlamy Rychlík se Zatloukalem, Herr Gott alias Karel Bůh a za ním v závěsu Cihlakcihle Čenský, Harapes aúúúú, Borhyová hehe a rómská princezna a postrach exekutorů Erbová... to je mančaft na jasnej sestup do pralesní ligy. Nehledě na to, že vidět ještě jeden moravský kroj, požadoval bych, aby mi megery z Východu začaly onikat. Inu, ne každá Polívka se povede a stane se gurmánskou a vyhledávanou modlou, což je zcela evidentní zde, tak i v podobném buranském stylu, kdy ogaři v reklamě na vidláctví redukujó do vaničke, Pane, ty to vidíš! Zde se sliní naprosto z jiného důvodu. Navíc byla i Irénka a nějaký zamlžený šoust s viagrou, kurva, to byl džouk! No, kdo nám přebýval je známo, a co nám chybělo? Jakýkoliv příběh, nějaká dějová linka, snad by stačila i jen kontura, náznak... při sledování jsem měl pocit, že každých pět minut usínám a přicházím o těch deset klíčových. Nesmysl, co? Přesně! Po skončení a překontrolování velitelského času na atomových přesýpačkách ale vyšlo vše najevo, celá ta krutá pravda, ... byla to neskutečná píčovina.

TGM: Talkshow Geni a Míši (2014) (pořad) odpad!

Marně přemýšlím, který z těch dvou inteligencí nepolíbených netvorů je větší čuroid, kokot , dokonalý, nudný trotl a imbecil. Bude to upocený, obézní, baleťácký zjev, nebo šedivý, arogantní pygmej??? A není to jedno? A co na to Jan Tleskač? EDIT: Jen mě tak napadá, kolik let je za dvojnásobnou vraždu... v sebeobraně?

Zoolander (2001) odpad!

Neboť mne dnes upozornil přítel Flaxa z kachny na mé hodnocení k tomuto skvostu, tak i já bych se měl, vzhledem k nekompromisnímu odpadu, vyňadřit... ok, doufám, pevně doufám, kurva, neskutečně doufám a spoléhám na to, že se (díky svému životnímu stylu) nedožiji roku 2016, kdy spatří světlo světa Zůlendr 2 : Judgment Day.

Transformers: Zánik (2014)

V první řadě nutno podotknout, že jsem projekci primárně pojal jako takový test, co vše jsem schopen ještě vydržet a jak vysoký mám práh bolesti. Po téměř smrtelných křečích byl můj první šmátravý pohyb směřován ke klávesnici PC, abych zjistil tu... ano, tu nemilou, zdrcující a krutou pravdu, Bayovi ještě není ani padesát, pokud ho tedy nerozmázne při cestě z hydrocolonterapie špatně transformovaný trolejbus (za což se upřímně přimlouvám), pak jeho Zánik jistě není definitivní a otázkou je, co si chovanci z Opařan ještě dokážou vymyslet. Mark Wahlberg byl až dramaticky příšerný a ač jsem se snažil ze všech svatých sil ostentativně přehlížet jeho neherecký výkon, jeho Milujutějátebetaky mi bude znít v makovici ještě nějaké to století. O tranzistorovi (stylové), se kterým vedl tento plk a i jiné brilantní dialogy se slzou až na prdeli netřeba ani hovořit. Její milec byl navíc transformován z nějakého odfláklého čuráka, protože takovou chuť rozbít někomu hubu jsem neměl již léta... snad jedinej ucházející nerobot (za hvězdu) byl miliardář Tucci, což je ovšem příliš málo, neboť dál již byly jen roboti, roboti, sem tam kokoti, roboti a americká fangle. Ač pro děti, přec nelidské!

The Expert (2014)

Bender by řekl: "vyhladit lidstvo!" Já bych tak radikální nebyl, stačilo by selektovat absolventy dnešních vysokých škol, nebo jim půjčit na půl roku krumpáč.

Očista (2013)

No, tak to byla zase myšlenka roku, co roku, desetiletí! Takže zatímco si imperialisté z USA budou za osm let v klidu vraždit kdejakého kulhajícího penzistu, tak u nás opět hovno. A to si už stačili vypěstovat tradici jak na Díkůsrání, museli tedy začít někdy... počkej... tak zhruba předloni. Tolik kravin v jednom filmu, to je snad opravdu důkaz paranormálních aktivit a aktivistů. U nás v dubnu jen pomlázka... začínám mít trauma a nezdravě žárlit a závidět, Očista v nedohlednu, tak si snad jen umeju prdel solvinou a hodím se do klidu froté ručníkem. Ježiš, námět tak (ale TAK) abnormálně dementní a hloupej, že se až stydim na nějakou protiargumentaci (pro zasvěcené protiargumentáž) a raději budu držet jen dvanáct hodin ticha za padlé neurony scénáristů. Ok, vyvražďovačka v domě , ač tedy opět neskutečně ubohoučká a blbá, proč ne, to už jsme všichni viděli do harekrišna, ale proč, u svatého kokota, tam cpát takové, hehe, psychologické nelogismy (děkuji Mačeto), vždyť je to již tak vzdálené realitě, že můj pes hrající žolíky je mnohem uvěřitelnější. Psychotické výrazy, masky, kurvičky tahající sekery a manící brousící kudly na zahradní brusce... taková mozková impotence může jednoho dohnat na Nuselák.