Prokletí Salemu (2004) (TV film)

3 hviezdicky za prvu polku dokazal zvysok zrazit na 2. Mozno 1 a pol. Velmi nestastne herecke obsadenie, horsie by to bolo uz len keby vo filme hrali herci z Beverly Hills 90210. Vhodne len pre ludi, ktorym sa paci Van Helsing, Blade atd. Upirov vybuchujucich v drobnych ohnostrojoch fakt nemusim. Hlavny upir ma charizmu poistovaka. Fanusikom knihy odporucam povodny film.

Phantasm IV: Oblivion (1998)

Velmi prijemne. Sice to nie je film, po zhliadnuti ktoreho zostanete sediet s otvorenymi ustami, ale je to zabava od zaciatku az do konca. Btw v tejto casti sa divak konecne dozvie nieco viac o "dlouhanovi".

Ed Wood (1994)

Nádherný film ala Forrest Gump, ktorému ale Forrest nesiaha ani po kolená. Konečne som pochopil ako vznikaly tak príšerné filmy a prečo sú tak príšerné :). Celý film nie je iba o Woodových filmoch, ak mal byť Plan 9... pocta Belovi Lugosi, tak toto je dvojnásobná. Scény jeho posledných dní spolu s hudbou z jeho Draculu boli naozaj dojímavé. Toto bol film, ktorý mi dokonale zdvihol náladu, bravo.

Nemrtví (2003)

Nádhera....sorry všetci hodnotiaci predo mnou :)...Tento film sparodoval asi všetko, dávno som sa tak z chuti nezasmial. Už tá prvá k zemi priklincovaná babička hovorí za všetko. Čo sa týka scenáru, tak taký sa môže zrodiť iba v hlave človeka, ktorý by vyhral nonstop ligu v prehistorikovi. Klobúk dole :)))

Dracula (1958)

Nuda, nuda a ešte raz nuda. Aj keď som spočiatku uvítal mierne zmenený príbeh, celý film som čakal aspoň na náznak napätia a nič. Dobré akurád tak na zahnanie dopoludňajšej nudy. Záverečná scéna s Draculovým rozpadom je naozaj skvelá, ale chabý dojem z filmu u mňa vyhral.

Azumi (2003)

Nádherne spracovaný film ala anime. Množstvo akcie, nádherne rozporuplné postavy a veľa krvy :). Jeden z mála filmov, ktoré si človek pozrie v priebehu 24 hodín 2x po sebe.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Veselý filmík s prekvapivým koncom. Zombie, ktoré sršia vtipom. Síce trochu amatérsky spravené, prvý zombie vyzeral skoro ako nahý fantomas a herecké výkony trochu slabšie. ALE... všetko je to okorenené kopou vtipu a časom sa zlepší aj dizajn zombie ten týpek z pivnice, alebo "babička". Dojímavá bola najme scéna v kaplnke, keď sa chlapi zachovali ako pravý gentlemani a zdrhli skôr, "než by řekl švec".

Kanibalské ženy - Avokádová džungle plná smrti (1989) odpad!

Film s prekrásnym názvom a neuveriteľnými dejovými zvratmi. Neuveriteľnými preto, lebo kto nevidel neuverí, že to vydržal až do konca :) Film mal iba dve svetlé scény, začiatok, keď si nahé amazonky hádzali balón (mali celokm pekné "avokáda" - odtial asi autori čerpali názov filmu) a titulky. Pretože sa medzi týmito okamihmi amazonky obliekli, nebolo už nič, čo by vás odpútalo od geniálnych dialógov a ešte lepších hereckých výkonov, kvalitatívne niekde medzi telenovelou a rozhovorom opitých bezdomovcov odporúčam preskočiť hneď na koniec a potom čo najrýchlejšie zabudnúť. Ak tento komentár neodradí dostatočný počet ľudí, máme nádej na popredné umiestnenia v loos200.

Matrix Reloaded (2003)

V Southparku bolo povedané o nejakom prepadáku :"celý film som čakal na toho mimozemšťana a on prišiel jeho otec". Celý tento film som čakal, niečo také ako zmysel prečo natočili film, niečo také, čo robilo matrix matrixom. Kvôli efektom a tomu, aby ste ma neroztrhali v zuboch dávam **. Inak by bol v odpadkoch.

Nekromantik (1987)

Tak toto bol asi najdojímavejší film, aký som videl. Vrele odporúčam ísť naň do kina s priateľkou :))), buď bude na konci filmu grcať, alebo plakať. Len pre silné žalúdky!!! PS. Nádherná hudba, odporúčam soundtrack.