• Romantický

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Začátek byl dobrý - prostředí bohaté firmy, pěkní lidé, auta, ze začátku seriálu občas nějaký klam, nedorozumění, charakter postav nebyl černobílý ale byl tam vývoj. Hlavní herec hrál šéfa firmy, workoholika. Ústřední pár byl povahově rozdílný, tak to mnohdy nesedělo a v poslední pětině seriálu scházelo téměř vše, hlavně dialogy byly spíše prázdné a chování i mluva byla rádoby komediální a o ničem, což bylo otravné. Už jsem viděl několik podobných romanticko-dramatických tureckých seriálů. Tento patří do průměru.

Vánoční valčík (2020) (TV film)

Příjemné, romantické, škoda, že hlavní herec neukázal o trochu více emocí/citů. Kvalita za ****.

Nebezpečné hry (1998)

Komplikovaný, překvapivý kriminální příběh, docela nechutné o čem to bylo a jak to skončilo, ale natočili to za ****.

Sezn@mka (2016)

Ani špatné ani dobré.

Operace Fortune: Ruse de guerre (2023)

Dost dobrý akční thriller s Jasonem Stathamem. Dabing by mohl být místy trochu živější. Postprodukce v ČR.

Django (1966)

Dobře natočené zabíjení, krádež a další zlo. V celku zajímavé, bez hluchých míst.

Hranice smrti (2007)

Hodně ponuré prostředí i děj ochrany oběti znásilnění a pokusu o vraždu, vlastně proti zájmům těch, kdo tam mají moc.

Taktika lásky 2 (2023)

Slabší než první díl. Obsah, scénář/dialogy, vtipnost, vše mi připadalo znatelně horší. Zůstává luxusní prostředí, efektní záběry.

Hledá se táta (2005) (seriál)

Docela dobré, často mě to bavilo. Nebylo tam moc přetáčení ani iritujících nebo příliš jedovatých scén. Herci byli spíše přirození než patetičtí, lhostejní nebo unudění. Bylo tam několik fajn postav a slušných herců. I dabing se mi líbil, zřídka kdy se ale stalo, že jeden dabér mluvil 2 herce. Konec se jim docela povedl. Sháním 17. a 76. díl, v jednom přestane fungovat zvuk a ve druhém obraz.

Redeeming Love (2022)

Drama odehrávající se v 19. století v Americe (western?), ve kterém se objevuje prostituce, násilí, smilstvo, lítost i odpuštění.