Útěk z vězení (2005) (seriál)

Opravdu povedený seriál, jak zvoleným tématem, tak výborným hereckým obsazením. Pokud hodnotím pouze první řadu, tak je to zaslouženě 5 hvězdiček. Pouštím se do druhé, takže uvidíme jak se hodnocení pohne.

Zvrácený (2002)

Nomen omen. Samozřejmě se nejedná o nějvětší nářez všech dob, ale je třeba si uvědomit, že tento snímek běžel v klasické distribuci. Pro mnoho lidí velmi nestravitelné, odchody z kina v polovině filmu (během nejdiskutovanější pasáže) standardní. Co dodat? Snad jen, že snaha šokovat číhá z každého záběru.

Transformers (2007)

Sice nechápu, jak se mi to během závěrečné rachotící půlhodiny povedlo, ale asi už na mě bylo tolik "dokonalých technických hraček" moc, že jsem prostě usnula :-) To, že je tento do nebe vynášený film po technické stránce výborně udělaný, ještě samo o sobě neznamená, že jde o neuvěřitelnou koninu. To byly sice Terminátoři, Vetřeleci a jim podobné počiny také, ale tak nějak více "user´s friendly". Zřejmě mám nevratně snížený práh nadšenosti vůči těmto nablýskaným legracím.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Naprosto vynikající seriál, kterému jsem definitivně propadla koncem první série. Sladké duo Marshall a Lily, tápající Ted, hláškující Robin (která je díl od dílu lepší a lepší) a naprosto nejlepší Barney - vynikající je vzpomínkový díl o tom, jak se zrodil "nový Barney". Tento sitcom je pro mě již nyní LE-GEN-wait for it! - DARY! Přidáno: tak pomalu dojíždím druhou sérii a natahuju to natahuju, co se dá. Protože si nějak neumím představit, že přijdu z práce po dni blbec a nebudu mít k dispozici svůj elixír štěstí, který mě zaručeně nakopne - "a true story". Já prostě nechci, aby to skončilo. Vážení přátelé, tenhle seriál je opravdu o třídu lepší než Přátelé. A než House, ...než Dexter, než The Simpsons,...než Futurama,..než Family Guy,..než Weeds (jauvajs, to bolelo)...

Sbal prachy a vypadni (1998)

jo, to bylo vynikající léto, když na mém PC běžel poprvé tenhle film :-)

Absolvent (1967)

Klasika všech klasik, skvělý Hoffman a hudební pecky.Nutno vidět v originále - tedy pokud byste chtěli nalézt humor, který v nadabované podobě prostě chybí!

Sexuální rekonstrukce (2003)

Po většinu času romantický film, který na konci skvělým způsobem změní svou tvář. Pokud chcete shlédnout, nezbývá, než pečlivě hlídat program filmového klubu na ČT2.

Bojovník (1997)

Po shlédnutí tohoto filmu na diváka nutně padne solidní DEPka. Viděla jsem před několika lety a i dnes si jasně vybavuji ten pocit nepříjemna, svíravé beznaděje a hnusu v závěru. Hovořit o vynikajícím hlavním představiteli by bylo pouhé nošení dříví do lesa.

The Pied Piper of Hützovina (2007)

Výtečná záležitost z nabídky letošního MOFFOMu. Je to nadupané a Eugen Hutz na sebe po právu strhává pozornost. Ta možná nejlepší vizitka kapely Gogol Bordelo a pozvánka na letošní pražský koncert. Já tedy rozhodně půjdu!

Zbouchnutá (2007)

Dobré, vtipné po většinu stopáže až na zbytečně zpomalující konec.