• Fantasy

Hvězdný prach (2007)

Skvělá moderní pohádka, která se sice trošku veze ve filmových klišé, ale naprosto dobrá fantasy. Odreagovačka s dobrým humorem v podání De Nira a krásná podívaná na krásné herečky :)

Želvy Ninja (2014)

Hodnocení začnu od těch kladných věcí, protože jich je málo. Jen jedna a to je krásná Megan Fox. Potom její nesympatickej, připosranej žurnalistickej kolega, nechutně ztvárněnej potkan a želvy odpornější než Whoopi Goldberg. Děj žádnej, herecké výkony žádné, animace taky na nic, 101 minut ztraceného času. Nudná sračka. Koukal jsem jen na Megan Fox.

Strážci Galaxie (2014)

Pěkné. Za mě opravdu dobrá sci-fi komedie plná akčních scén. Líbí se mi filmové efekty, scénaře osobních soubojů i propracovanost různých bytostí a zrůdiček. Celkově na mě film působil velice dobře, dialogy mezi postavami dobré, čas od času odlehčené nějakou vtipnou hláškou. Dějové zpracování také stojí za pochvalu. Pro mě jakožto milovníka superhrdinů skvělý filmový zážitek a rád si časem snímek zopakuji a pořídím na Blu-ray disku :))

Dovolená za trest (2014)

Tento snímek mi již na začátku připomínal film Zkus mě rozesmát. Ovšem po boku Adama Sandlera nyní krásná Drew Barrymore. Skvělá rodinná komedie pro ty, co nehledají v každém okamžiku filmu hluboký význam. Terry Crews jako zpívající hora svalů uplně super!:D Doporučuji :))

Práskač (2013)

Celkem zvláštní viděl Dwayna Johnsona jak nedá po celý film ani jednu ránu, nebo ze sebe neroztrhá tričko, jelikož to k jeho charakteru jde asi nejvíc. Příběh jako takový je celkem dobrý, realistický a přes to všechno The Rock zahrál tuto roli dobře, což je za 3. A to je i mé hodnocení filmu. Pro milovníky krimi to bude asi záživnější, na mě je tam málo akce a moc dialogů, které nikam nevedou. Ale rozhodně to není ztráta času.

Hercules (2014)

Tak abych zhodnotil tento film. Na tento kousek jsem čekal od té doby, co jsem na sociálních sítích zjistil, že hlavní postavu Hercula hraje Dwayne Johnson. Ale bohužel mě film celkem zklamal a jak jsem již zde četl v některých komentářích, děj filmu by spíše zapadal do kategorie 300 bitva u Thermopyl. Čekal jsem více mýtologických zrůd a příšer. Doufal jsem, že Herculovo 12 úkolů uvidíme, ale asi jsem čekal moc a dostal jsem jen asi 5ti minutový záběr mýtických úkolů. Nebýt tam Dwayne Johnson a Aksel Hennie, asi bych nedal ty 3 hvězdičky. Herecké výkony byly dobré, Hercules ztvárněný pěkně, ale pro mě jednička Aksel, svou roli vzal dobře a byl mým oblíbencem po celý film. 90 minut bylo pro takovýto film asi málo a čekal jsem více.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Captain America - můj nejoblíbenější z Avengerů. Čekal jsem od toho filmu hodně, ale dostal snad ještě více. Zápletka s Winter Soldierem skvělá. Anthony Mackie svou vedlejší roli zahrál také skvěle. Super film a těch 136 minut sem si opravdu náležitě a s chutí užil.

Solomon Kane (2009)

Tak tohle je přesně něco pro mě! Typický příklad hrdiny tak jak ho mám rád:). James Purefoy opravdu exceloval, kamera dobrá, akční scény také dobré, potěšilo mě i to, že jsem zahlédl jednoho ze svých mála oblíbených českých herců, Marka Vašuta. Film mě opravdu těch 100 minut bavil, doporučuji :)

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Co k tomuto filmu říci? Snad jen to, že horší herečku do role hlavní hrdinky obsadit nemohli. Nudná, fádní, ošklivá, nepřitažlivá slečna s minimem hereckého umu. Ale od jedničky se to alespoň lišilo lepším dějem, propracovaností a celkově lepším propracováním samotných her. Naopak jsem si užíval úžasného hereckého výkonu, který podal Stanley Tucci. Jako moderátor her tam opravdu bodoval a skvěle se vžil do role, na další díly čekám s mírným nepokojem kvůli nesympatické hlavní roli.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Johnny Depp v sérii filmů o pirátech prostě září. Po dlouhé době koukám na všechny díly a upřímně musím říct, že především kvůli němu. Cpt. Jack Sparrow je prostě famózní :)