Hannibal (2013) (seriál)

Hodnotím po 5ti dílech. Tento seriál, asi nebude pro mě. Ne že bych neocenil výběr představitelů, ten je precizní ale nějak se nemůžu donut to sledovat. Možná ze stejného důvodu jako Dextera - neumím se vcítit do role diváka který má fandit masovému vrahovy. Taky jednotlivé episody jsou moc psychologicky zaměřené a v každé episodě se musím dívat na nějaké sezení, které mě opravdu moc nebaví. Dám 3 hvězdy z tím, že pokud nebude mít seriál nějaké fantasmagorické otevřené zakončení ( má mít jen 13 episod ) tak se možná přinutím dokoukat celé a hodnocení podle toho upravím.

Mlčení jehňátek (1991)

Musím hodnotit vysoko, protože to byl jeden z prvních filmů, který jsem shlédl na novém DVD přehrávači. Ta hudba mě děsila víc než film. Kdo zná tu situaci, kdy poprvé pustíte 5.1 zvuk u DVD tak má jasno. Je to už sice hodně dlouho, ale pořád si dokážu vybavit některé momenty co se zvuku týká. 5 plných a nejen kvůli zvuku.

S čerty nejsou žerty (1984)

Jasných 5 plných. Nejdokonalejší - a nikdy nepřekonaná - pohádka která kdy spatřila světlo světa. " Když máš kabát, tak jseš chráněná osoba " No a co říci závěrem ? Ať už peklo bylo, nebo nebylo, vymyšleno bylo dobře.

Mama (2013)

Partnerka to přitáhla domů jako nějaké zlato a tak jsem byl nucen se prokousávat tím co mě nebaví ( žánr horor jde opravdu mimo moji osobu už několik století ). " byla to ale síla že ? " zeptala se mě poté co se tam oběvila ta polednice ( nebo co to bylo ) " ANO byla to síla " odpověděl jsem rozespale. hodnotím z pohledu mé drahé partnerky, bez které si neumím představit stáří. Za moji HOLKU 4 hvězdy ( za moji maličkost 1 hvězdu )

Michael Jackson: Nedokončená show (2010) odpad!

Takové házení hnoje na někoho kdo se nemůže ( a zřejmě ani nikdy nijak nechtěl ) bránit, je podle mě to nejhlubší morální dno kterého lze dosáhnout. To už i TV NOVA - podle srovnání z tímdle odpadem - dělá oběktivní reportáže. Pokřápat po hubách, by zasloužily všici co se na tom podílely.

Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)

Bezkonkurenčně jeden z nejlepších seriálů, u něhož se dokážu bavit pokaždé když ho vidím. Seriál je naprosto nepřekonatelný už jen tím že spousta scén je čirá improvizace, což by dnes nebylo možné ( neexistují tak bravůrní herci aby dokázaly z jediné myšlenky vytvořit dokonalou scénu ) No samo že 5 plných.

Flashpoint (2008) (seriál)

Takové obyčejné dny u speciální jednotky. Není to sice nějaký oscarový seriál, ale nemyslím že bych se u něj nudil. Zkoukl jsem 11 dílů. Hrdinové bez zbytečných a sáhodlouhých proslovů o hrdinství a bohu. Zajímavé - 3 hvězdy ( možná půjdu i na 4 )

Cena za lidskost (2008) (seriál)

Na tohle jsem narazil náhodou. A víte co ? Ono to není špatný. Je v tom takový zvláštní mix dramatu a komedie a hlavně je to zajímavě originální a nemá to otevřený konec u kterého si musíte sami domýšlet jak by to mělo pokračovat dál. Zřejmě se budud snažit sehnat originál na placce.

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

Račejc okopávat celý den hektarové pole, než sledovat tento " divný " seriál. U mě teda nic. Odpad ( netuším jestli to má nějak pomoci při rozhodování jestli jít dál školou, nebo zkončit na pracáku )

4teens (2011) (seriál)

Vyděl jsem 3 díly a myslím že i ty stačily na to, abych si o školácích udělal svůj názor - hezký moc není ( 1 hvězda je spíše kvůli tomu že se někdo odvážil toto téma pojmout jinak než júesej a ukázal nám i nehezké a disfunkční rodiny, které amíci zřejmě neznají )