Útěk z planety Země (2013)

Tak tenhle animák, je udělaný tak nějak napůl. Kdyby někdo z tvůrců, zašel do PIXARU a poptal se co a jak ( pořád nemůžu nějak pochopit, proč se některé společnosti prostě nespojí a nedělají na společných filmech - vydělaly by na tom podle mě všichni ) bylo by to určitě daleko líp zpracováno. Příběh je dětskej jak se dalo očekávat a animace je tak na hraně lepšího průměru. Slizkej plazivec a jednooká cholerička, se dětem na 99% budou líbit a generála ( už od pohledu hnusák ) samozřejmě nenávidět. Já si myslím že se z příběhu dalo vytřískat daleko víc a mohla to být dobrá nahrávka na případné pokračování. // - // Co jsem ve filmu celkem ocenil, byla future technologie ( nebo spíše emzácká ) A jak Gary opravoval ten Bluboniovej reaktor, tak detaily byly prostě hezky zpracované ( jak to do sebe pěkně zapadalo a atak ) -- Kdybych na tom byl v kině asi by mě ty prachy i celkem mrzely, ale na flash klíči od kamaráda ( hodně , ale hodně kvalitní kinorip - až jsem se musel přesvědčit že nekoukám na DVD ) se to dalo zkousnout. 3 hvězdy

Maturita duchů (2012)

Komedie, která neurazí a navíc se i zasmějete zajímavým situacím, které by v USA verzi byly nahrazeny zvracením, padáním a otravnými hádkami. Nejlepší hláška ve filmu : " Ty jseš těhotná " --- " Jo mělo se to narodit před 23 lety, má trochu zpoždění "

Kam doskáče ranní ptáče (1987)

4 slušné hvězdy. Po mnohal letech jsem si zavzpomínal na dobu kdy i Já chtěl na někoho hupnout ( většinou na opačné pohlaví - byl jsem v té době pubertálně nevivinutý a pohled na dívčí hrudníček mi ztěžoval orientaci v čase i prostoru. A Gábinka Budoková byla vyvinutá ve 13 letech celkem slušně ) Příjemná komedie, ketrých je v ČR vodách počertech málo.

3 sezóny v pekle (2009)

Tak tohle se mé maličkosti bůhvájak nezamlouvalo. Nějak jsem se nedokázal přinut abych někomu přál štěstí a lásku až do smrti. Celkem nezajímavý děj. Ale zajímavá hudba.

Láska rohatá (2009) (TV film)

Já mám pohádky celekm i rád ( až na ty zahraniční, kde se často ztrácím v ději, páč neznám celou mytologii jednotlivých postav a příběhů ) a tahle je jedna z těch co se i povedly. Sice je to pořád pro věkovou hranici do 15 let, ale co už, mám čučet na " to je vražda napsala " nebo na jiný výplod ? Tož to si račejc pustím nějakou pohádku. Mádl tady sice hraje šílený přitroublo , ale je to lepší než jeho jiné role. Poznámka, jen tak pro upřesnění : neslušelo to ono Táňe Pauhofové víc jako čertici ? ( alespoň mě to tak přišlo )

Žralok (2006) (seriál)

Průměrný seriál, o průměrných lidech v průměrné firmě.

John Q. (2002)

Tak tady jsem fandil spíše policii než chudákovi tatínkovi. Škoda že to nedopadlo tak jak bych si přál. 2 hvězdy, ale jen proto že synek zřejmě bude žít mnoho let, takže může navštěvovat tatíka v base.

Philadelphia (1993)

Protože jsem byl svědkem podobného případu ve skutečném světě, musím říct že ve filmu se dokonale odráží skutečnost a předsudky. 5 plných, protože tohle je silné téma a najít odvahu něco takového natočit musí být řádně oceněno. Trochu podivně na mě působil Antonio Banderas, jako přítel, ale co už, na kvalitě to neubralo. Velmi ale velmi silných 5 hvězd.

Červený drak (2002)

Chvilku se mi to pletlo se starším snímkem ( 1986 ) a proto jsem se musel podívat znovu, jak to vlastně celé dopadlo. 4 hvězdy.

Hannibal - Zrození (2007)

Za výběr herců ( nesympatických až to bolelo ) a za celkově nudnou rovinu příběhu, si ode mě vyslouží zrození Hannibala jen 2 hvězdy.