Z pekla štěstí (1999) odpad!

Z prdele klika. Že toho Trošku hanba nefackuje, že vypouští do světa tydle blábly. Jedinej kdo tam za něco stál, byl hospdskej Jandák ( sviňárna mu čumněla z očí stejně jako v reálu )

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Ha ha ha ha, jéžišmarjátonenímožný, já se asi počúrám. Jééééé háááááá haha. No tak a dobrý už. 1 hvězdu za pár vtípků.

Sen noci svatojánské (1959)

Moc hezká práce. Nelze než obdivovat umnění dávno minulé. Škoda že už tuhle poctivou loutkařinu nikdo nedělá.

Místo činu - Mnichov - Smutný král (2012) (epizoda)

Mněl jsem to jako puštěný, protože jsem zrovna vařil. Nejvíc mě fascinovalo, že prakticky vraha odhalily jen díky tomu že ta mrtvá holka měla firemní šiltovku. Zajímalo by mě, jak by to dopadlo, kdyby hledaly třeba mě. Já nosím šiltovku " velkopopvický kozel " kterou jsem koupil u rákosníků. . Fakt kolikrát ujetý jak blázen. Dám 2 za to že to byla slušná kriminálka na odpočinkové podívání.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Paula kdybych potkal, tak mu do 10 minut urazím palici. Vyloženě špatný to nebylo, ale komedii si přece jen představuju trochu jinak.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Další z nablblých seriálů, které ani nemá cenu moc komentovat.

Jericho (2006) (seriál) odpad!

Telenovela, která se snažila nalákat na to, že někde za kopcem je asi konec světa. Všichni zase mlží o všem, oběvuje se opět pár lidí kteří " ví ale nemůžou říct " a celé je to tak nudné, že jsem se přestal dívat po 8 dílech.

Sonny ve velkém světě (2009) (seriál) odpad!

Další peklo z Disneyho stále se zhoršujícího studia. Chudák Waltr. Kdyby věděl jak jeho sen dělat radost dětem, kurví kdejaká sračka bez smyslu a zábavnosti. Viděl jsem asi 7 dílů ( dcera se na to občas koukne )

Návrat Černého rytíře (2009) odpad!

Chtěl jsem udělit 1 hvězdu za to, že to bylo aspoň hezky nasnímaný, ale nakonec to prostě nešlo. Už jsem viděl filmy které byly horší, ale stejně si to ten odpad poprávu zaslouží.