Město duchů (2008) odpad!

Ha, ha, ha, ha. Strašně miluju komedie, kde se neděje nic jiného než že se někdo z někým hádá. To je ale psina. Ha,ha,ha, jééééé, chacha.

Samotáři (2000)

Unikátní vyjímka v našich luzích a hájích. Přes to si ode mě nevysloužila víc jak 3 hvězdy ( ti herci se prostě neumí do těch rolí tak položit. Pořád v nich vidím jen herce co hrají svou roli )

Alois Nebel (2011)

Zajímavé ztvárnění. Na České pomněry docela netradiční cesta, ukázat světu že i my umíme udělat film " umělecky " zajímavě. Jenže příběh šel asi jen tak okolo a o film se jen otřel. Dám 2 hvězdičky za inovativní snahu se odlišit.

Návrat idiota (1999)

Sem tam slušná hláška nezakryje stupidnost celého filmu.

Pelíšky (1999) odpad!

Bez pardonu odpad. Nenávidím tenhle film a nenávidím hlášky z něj. Nesnáším České filmy čím dál tím víc, z každým dalším shlédnutým Českým filmem.

Václav (2007)

Už jsem se prostě přestal namáhat a hledat ve filmech nějaké pozitiva, jen abych nedal odpad ( které si zaslouží jen opravdu hrozné filmy ) Václav je v takovém případě na 1 hvězdu, protože mě to teda vůbec nebavilo, ale přesto jsem vyděl větší braky.

Saturnin (1994)

Kniha je lepší, a dokážu uznat že se kniha na plátno převádí jen obtížně. Tady se to povedlo i nepovedlo. Vadí mi někteří herci a děj je prostě moc upraven. Dám přesto 4 hvězdy. Knihu určitě doporučuju.

Drž hubu! (2003)

" Naco koukáš ? Nic nevidím. Aha ten pavouk, jednou jsem zkoušel jednoho vycvičit, ale trochu mně zklamal. nemněl dobrou vůli. Dal jsem povel ale on neposlouchal. A přitom to byly tak jednoduchý věci, sedni, lehni, couvej a nic. Koukal na mně a nevypadal že to chápe " ××× Depardieu tady zaválel jako v ničem jiném. To prostě nejde ohodnotit jinak než plným počtem " Ty seš vážně magor. Říkám že se musíme zbavit policajtskýho auta, a ty přivezeš druhý " ~ " To je ale úplně jiný auto "

Učitelé z hvězd (2012)

Tak tohle mě docela minulo. V půlce jsem to prostě vypnul.

Čarodějův učeň (2010)

Dexempo krumplex ( nebo jak ) Po dalším shlédnutí, upravuji na zasloužené 2.