Zrod komiksových superhrdinů (2010)

Na tohle jsem narazil úplnou náhodou. Dobrý dokument, který můžou sledovat i neználci daných příběhů.

Schindlerův seznam (1993)

Ne každý film, co se dostane do horních příček žebříčků, se může líbit všem. Nechci tady tvrdit že to bylo hrozný, nebo tak něco, ale mě to moc nebavilo.

Štěňátko (2013)

Pátou hvězdu dám za ten konec, kdy mu Puppy vrátila tu Berušku. A ty čtyři jsou za všechen ten zbytek, včetně kreslení prdýlek na oblohu.

Úžasňákovi (2004)

Tenhle animák, je prostě super úplne ve všem. Rodinka jak se patří. Sice chvilku trvá než zaberou společnými silami, ale pak to stojí za 5 plných. ÚŽAKLUK, byl fakt votravnej jak sopel na čistý košily. U scénky z Bomb Voajážem, jsem se smál jak malej smrkáč, stejně tak u zásahu pana Úžasňáka když zachraňoval kočičku ze stromu. Nejsem si až tak úplně jistý, že bych chtěl pokračování ( nejlépe z Podkopávačem ) ale na druhou stranu už by to nemusela být taková pecka, takže můžu být rád že na něj ( prozatím ) nedošlo. Edna módní tomu ještě dodala na hvězdě k dobru.

Megamysl (2010)

Jeden z nejgeniálnějších animákú poslední let. Megamind, je odedneška mým nejoblíbenějším záporákem a ihned jsem si jej zvolil za svůj vzor. Chci být stejný jeko ON ! Hlášky na začátku nemají chybu : " Mockrát jsme spolu svedly boj. Někdy vyhrál on, jindy jsem skoro vyhrá Já "

Náhradníci (2009)

Bruce Willis je hustě krutopřísnej drsňák i z jednou rukou skákajíc z kontejneru na kontejner v dešti kulek. Za tenhle film, by si zasloužily maskéři zvýšit honorář , protože udělat z drsné huby pana B.W. pusinku hladkou a jemnou jak dětská prdýlka, muselo trvat sakra dlouho, i kdyby to za ně redrene... renered ... denere ( no to cizí slovo když to upravujou v počítačích ) všechny PC v Hollywoodu. Přiznám se že jsem se ke konci malinko ztratil v tom kdo koho a nebo v kom kdo byl a kdo byl kdo v kom, ale to bylo způsobeno spíše tím že jsem se na chvilku přestal soustředit na film, protože z koupelny zrovna vyšla moje milovaná osoba jen v ručníku a chtěla abych jí rozmotal řetízky na krku. Kdo by se pak mohl soustředit na film no ne ? Taky je to film o tom, jak jedna osoba dokáže jední jediným stisknutím, nebo nestisknutím klávesy na počítači zničit život lidem na celém světě ( to chce opravdu obrovskou porci záště ke krásným a šťastným lidem ) Film je zároveň určen všem těm, kteří chtějí poznat jak v reálu vypadá ta 16ti letá ( nejlépe spoře oděná ) " rozverná " školačka jménem Julča-kočka, Sluníčko76, Pussy12 atd. se kterou si na sociálních " in " sítích vymněňujete srdíčkové smajlíky. Jinak je to taková obyčejná kriminálka z blízké budoucnosti.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Nebudu to samé psát 3x. Hodnocení a názor, je na všechny 3 díly ( Skrytá hrozba, Klony útočí a Pomsta Sithů ) V průběhu všech 3 filmů, viděných v jednom zápřahu ( málem mi z toho hráblo ) jsem se přistihl, jak přemýšlím o vymalování kolny, protože by to už potřebovala, výmněně střešních tašek ještě z loňských katastof a ještě jsem k tomu stačil uvařit, utřít prach a udělat si pořád v E-mailech. ~~~ Někde v půlce " ... III Pomsta Sithů " jsem se začal zajímat o nesmyslně scény natolik, že jsem si naprosto vědomě ( z rizikem újmy na zdraví ) pustil znovu jak první tak i druhý a třetí díl, u kterých jsem si začal dělat poznámky o nesmyslných dějových scénách a zbytečných dialozích atd. Každou scénu jsem zdokumentoval ve svých poznámkách ze kterých mi nakonec vylynulo že celé jednotlivé filmy mohly být snesitelnější kdyby se vystřihly ( a nebo zkrátily ) některé výjevy chorého režiséra. Abyste si nemyslely že jsem snad chtěl fušovat geniálovy do jeho řemesla, tak jsem jen zkracoval anebo vypouštěl scény, které mněly z dějem pramálo společného, nebo byly zbytečně dlouhé ( jako třeba že někdo někam jde 2 minuty v situaci, kdy by na tu samou scénu stačilo 10 vteřin maximálně, nebo se několik postav vykecává 5 minut o nesrtelnosti brouka atd. ) V konečném součtu po několika hodinách ( utrpení ) jsem dospěl k výsledku. Skrytá hrozba obsahuje 58 minut zbytečných scén ( celá scéna od potkání Jar Jara až do přesunu do města proplutím lodě přes střed planety [ už tohle je debilita ! ], atd. ), Klony útočí o 63 minut déle než by bylo třeba a Sithové se zbytečně trápily a mstily o 65 minut déle. V podstatě se filmy mohly natočit jen 2, protože z celkových 418 minut, se to dalo sestříhat na 232 minut, které by v pohodě stačily na ony zmiňované 2 filmy. ::::: Herecké osazenstvo, taky filmu nijak nepřidává na hodnotě, protože tam v celku nemá kdo co hrát, což je nejvíc vidět na S.L. Jacksonovi, který se neustále tváří jak z didlem v zadku. McGregor z toho asi taky mněl dost blbej pocit, protože ten se zase na druhou stranu musel něčím sjet, jinak mi není jasné proč se neustále tlemil a snažil se o nějaké vnitřní pochopení své postavy. Hayden Christensen, byl na dělo jen co vlezl na scénu a není mi jasné proč byl obsazen zrovna on. Jeho výrazy ublíženého štěňátka a nasraného puberťáka, kterému nedovolí jít na porno film, mě neskutečně vytáčely. Natalie Portman a Keira Knightley, jsou sice pěkný holky, ale k čemu tam byly, když nebyly 80% děje vůbec pod těma tunama masek a šílených kostýmů poznat ( a navíc jak se mnokrát psalo na různých webech, tak ani ony samy kolikrát nevěděly která z nich byla zrovna v dané scéně ) Za JarJara by bylo potřeba upálit jak scénáristu, tak i samotného režséra ( prostě všechny ) protože debilnější snad nejsou ani Teletubies. V téhle břečce se musí ocenit hlavně výkony některých herců, protože vydržet hrát ve filmu bez děje a smyslu, vydrží jen ty nejodvážnější hvězdy stříbrného plátna. George Lucas, je ocas, který poprávu zaslouží titul " senilní magor " protože to co udělal s těmadle 3 filmama je na přes držku- několikrát denně. Jediný důvod tomu dát nějaké hvězdy, je triková stránka. ( Dodatek : tyto prazvláštní pocity totální zbytečnosti některých scén, momentálně pociťuji u Hobita )

Plán útěku (2013)

Dva největší bouchači v jedné akci. Těšily se na to celé zástupy lidí ! U mě to mají kucí za 4 hvězdy.