Návrat Černého rytíře (2009) odpad!

Chtěl jsem udělit 1 hvězdu za to, že to bylo aspoň hezky nasnímaný, ale nakonec to prostě nešlo. Už jsem viděl filmy které byly horší, ale stejně si to ten odpad poprávu zaslouží.

Dave (1993)

Taková milá komedie. Nebýt ale Sigourney a Kevina, tak by to asi stálo za míň jak 4 hvězdy. Jak je politika jednoduchá, když se k tomu postaví obyčejný člověk :) A pan ochranka byl taky frajer " Pro tebe bych klidně umřel " Asi jeden z nepříjemnějších prezidentských filmů.

Mapy ke hvězdám (2014)

Krátce jen napíšu že mě to nudilo jak sviňa. Chtěl jsem dost přetáčet, ale když jsem to udělal, tak mi polovina scén nedávala smysl. Podíval jsem se teda nakonec bez přetáčení. Rozdíl v tom moc velký nebyl.

Železná srdce (2014)

Takže ne že by to nebylo efektně natočený, ale nějak se nemůžu zbavit dojmu že tohle by mělo být spíše v kolonce " Fantasy " a nebo " Sci-Fi " Tak hrozně HRDINSKY a NEUVĚŘITELNĚ snad nebyl natočený ještě žádný válečný film. Za ty nesmrtelné hrdiny si to snad tu 1 zaslouží. Přece jen jsou to Amíci, kteří porazily Němčoury.

Batman navždy (1995)

3 hvězdy. Jenom kvůli tomu že Tommy Lee Jones a Jim Carrey, stvárnily takový šílence. Jinak to není žádná sláva.

Velká oříšková loupež (2014)

Vyloženě pro děti. 2 dobrý vtípky, to ale u mé osoby dokázaly vytáhnout na 2 hvězdy. Jinak ztráta času, pokud je vám víc jak 8 let.

Signál z neznáma (2014)

Můj pocit z tohoto filmu je takový že . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Sakra ! Parodie na Blair Witch ! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ( nebo taky ne ) . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . : 2X ? : . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ( V tomto bodě už jsem to ale věděl !! ) . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . V kamionu ? Takže prostě ne. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . A pak si DAMON sundal tu helmu. Ty vole no to bylo teda něco. Pak bylo ukázaný něco na pár vteřin ( kosmická loď ? Fakt nevím, páč to bylo divný ). Závěrem bych řekl že to byla kravina bez jakéhokoliv vysvětlení čehokoliv. Film vůbec neodpovídá na nějaké položené otázky. Prostě nic. Žádné vysvětlení záhady. Odpovědi na cokoliv se prostě nekonají. ( to jste ale mohli vyčíst už z mého komentáře ) Takže za 1 hvězdu. Zajímalo by mně co na tom vyděli ti, co daly víc jak 2 hvězdy. Jejich komentáře mi taky moc smyslu nedávají.

Očima Josefa Klímy (2014) (pořad)

Reportáže nejsou špatné, nastrčené scénky s herci taky nejsou úplně blbý, tak proč mě to nebaví ? F.R. Čech, je opravdu na pár facek ( mele tam nějaký nesmysly, kterým mnohdy vůbec nerozumím )

Škatuláci (2014)

Mind-fuck ( sice vůbec netuším co to znamená, ale všici to píšou u dobrých filmů. Nechtěl jsem vypadat jak buran, tak jsem to napsal taky, protože todle dobrý bylo ) Škatuláci, jsou spíše pro dospělé, protože ta temnost a drsnost, kterou snímek nabízí se asi k dětem moc nehodí. Jestli jsem pochopil titulkovou scénku, tak to bylo dělaný starou dobrou poctivou ruční prací. Za to asi velká pochvala. U mně za 4.

Predestination (2014)

Takže .......... no .......... Ne. Nedokážu to vysvětlit. verbal to asi vystihl nejlíp. Jenže za moji osobu to teda bylo ještě horší, takže 1 hvězda. ( Dodatek : pořád se nemůžu zbavit dojmu, že jsem tohle četl jako povídku v jedné knize, kde se ale příběh jmenoval " Sám sobě v patách " )