• Krátkometrážní

Já, legenda (2007)

To bylo daleko horší než jsem čekal. Z popisu tohoto filmu bych rozhodně vypustil slovo "horor", protože i když se to snaží, tak to neni strašidelné naprosto vůbec. Podle mě jde o příklad klasického sci-fi thrilleru se silnou první polovinou, která se posléze poměrně dost zhorší a sestupuje až k samotnému konci.

Sunset Boulevard (1950)

Hollywoodská klasika, která se v podstatě vysmívá hollywoodskému filmovému průmyslu a ukazuje divákovi, jak to v tomto světě chodí. Škoda, že tento film dávají v televizi zpravidla hluboko v noci.

Rychlí a zběsilí (2009)

Kupodivu větší nuda než jsem čekal. A můj "oblíbený" Vin Diesel by opět mohl pouhým výrazem učit šmirgl papír jak být drsný.

Beowulf (2007)

Zemeckis by se měl vysrat na animaci a natočit zas neco pořádného. Už polární Expres za moc nestál a Beowulf ho nepřekonal.

Gran Torino (2008)

Čim víc je Clint starší, tím je lepší.

Bathory (2008)

Vzhledem k tomu, že jsem podle ohlasů neočekával nic výjmečného jsem byl těžce zklamán. Nevím proč, ale celý film mě připadal nesouvislý, scény neměly nějakou větší návaznost aby se v tom divák vyznal. Za 300 milionů korun by se to dalo zvládnout určitě líp, alespoň tak, aby divák věděl oč tam kráčí. Největší úlet ovšem byly technické vynálezy Bolka Polívky, to opravdu nevím jestli mám brát jako vtip, nebo zda je to myšelno vážně.

Quantum of Solace (2008)

Nevím jestli to bylo tím, že od shlédnutí Casino Royale uplynul už nějaký ten pátek a přesně jsem si nepamatoval jak to skončilo, ale děj Quantum of Solace mě přišel více než zmatený a nedokázal jsem se vůbec zorientovat.

Já jsem ty a ty jsi já (2006)

Téma, které jsme viděli už stokrát jinde a od začátku do konce jasně víte jak to dopadne. Ale nebylo to nejhorší, bavil jsem se.