Raubíř Ralf (2012)

Ve finále to není až tak moc o hrách, jak jsem čekal, ale i tak jsem se celou dobu přiblbe usmíval. Rozhodně jeden z nejlepších animáků poslední doby, kterej se nenutí být vtipnej - on prostě je.

Training Day (2001)

"Why Denzel have to be crooked before he took it?" - po letech jsem to znovu pustil a zdá se mi to ještě lepší, než tehdá. Za 5*

Indie Game: The Movie (2012)

Ve výsledku může vaše malá hra prodat milion kusů a udělat z vás boháče, ale tady jde vidět, že nezávislá cesta není vždy jednoduchá co se týče spolupráce s velkými korporacemi. Je tam pár míst, kdy jsem si třeba říkal, proč se k tomu, co se děje na obrazovce, nevyjádří druhý člen vývojářského týmu nebo zbytečně natahované pasáže, ale je to zajímavě natočeno a pokud vás film bavil, tak doporučuju podívat se na verzi s komentářem od Team Meat. A pak si samozřejmě ty hry zahrát, pokud jste tak už neudělali.

Far Cry (2008)

Je to béčko, ale slušný béčko, který by zapadlo do sobotního večerního programu našich televizních stanic. 90 minut je akorát a místní hodnocení dělá film horším, než ve skutečnosti je.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Nevím jak hodnotit, ale málem jsem u toho usnul. Fajn hudba, kamera a efekty. Zbytek moc ne.

Jak dobýt Ameriku (2010) (seriál)

První řada se mi líbila, ale byla taková pomalá a některý postavy mi lezly na nervy. Ty ve druhé řadě naštěstí nejsou a nahradily je zajímavější charaktery. I méně Rachel pomohlo, bohužel ne dost na to, aby vzniklo více, než šestnáct dílů.

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Až budu dospělý, chci být bořičem mýtů. Enough said

V nejhorším případě (2010) (pořad)

Ultimate Survival mě baví, protože to vypadá přirozeně (vím, že není, ale aspoň to tak vypadá). Tohle už je umělý, jak navíc ukazují záběry z natáčení, ale i tak se na to dobře dívá, protože Bear má super nápady, hlášky a jako většina seriálů z produkce Discovery je i tohle skvěle natočené.

Cadillac Records (2008)

K filmu mám jedinou výtku - není historicky přesný. Chápu, že je to film a ne dokument, takže změny se hodily pro scénář, ale je to trochu matoucí. K obsazení a jejich výkonům se nedá říct nic špatného a o hudbě už vůbec ne. Tu jsem si musel hned sehnat.