Cadillac Records (2008)

K filmu mám jedinou výtku - není historicky přesný. Chápu, že je to film a ne dokument, takže změny se hodily pro scénář, ale je to trochu matoucí. K obsazení a jejich výkonům se nedá říct nic špatného a o hudbě už vůbec ne. Tu jsem si musel hned sehnat.

Plán 9 (1959)

Ale jo, zasmál jsem se u toho, i když to nebyl záměr, protože to bylo u scén, kdy z noci vběhli do osvětleného prostoru. Herci pěkně přehrávali, dialogy byly vtipný a k tomu hrál úžasný hudební motiv.

Tenká červená linie (1998)

Psychologické drama z druhé světové? No, moc to nefunguje. Hlavně je to moc dlouhý a filozofický pasáže se strašně táhnou. S takovou sestavou měl Malick naložit jinak. Tři a půl *

Michael Jackson's This Is It (2009)

This is it. Na plátně to sice bylo fajn, ale zažít ten koncert na vlastní oči v plné parádě by se tomu nemohlo ani trochu rovnat.

Hulk Vs. (2009)

Za Thora 3*, Wolverine 4*. Deadpool a Hulk hláškují a i Thorova část se celkem dobře sledovala.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Po prvních třech dílech to vypadá na další seriál, kterej budu muset pravidelně sledovat. Ach jo :)

Za rozbřesku (2006) (seriál)

Může mi někdo vysvětlil, proč to ti blbí Američani nesledovali? Pár dílů navíc by prospělo, teď musím přemýšlet, kdo je ten chlápek na konci... Ze začátku se to trochu zamotávalo, ale jak se to rozvedlo, tak už to začalo dávat smysl. Jednu výhodu zrušení má - nestala se z toho nastavovaná kaše. A kdo říká, že ho to nevtáhne, tak to není pravda. Jednou večer jsem si myslel, že zítra bude zase dnes.

V rytmu soulu (2008)

Hlavně teda za tu hudbu a herce, protože scénář nebyl nic valnýho. Oowoo weeee baby! ... R.I.P. Bernie Mac a Isaac Hayes

North Shore (2004) (seriál)

Hodnotit podle jednoho dílu asi nebudu, ale ty baby tam jsou fakt pěkný. ))

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Na českou kriminálku to není špatný. Ty americký díkybohu neznám.