Příběh kmotra (2013)

Nebýt rádoby cool vizuálních a zvukových efektů a tuctové hudby, tak ty svinstva mohla být ještě působivější. A Lva by vedle Vetchého měly dostat i ty jeho kostýmy.

Město (2010)

Podobnost s GTA V čistě náhodná? Affleck jako Michael, Renner je trochu civilnější Trevor a Slaine je machr přes auta jako Franklin. K tomu připočtěte přepadávání obrněných dodávek a bank s maskami a taky situaci v první misi/přepadnutí dodávky. To ať mi nikdo neříká, že se na to v Rockstaru nedívali. A film samotný? Není to film o krádežích, ale o těch, co je provádí. Lidi tu píšou o nelogičnostech, kterých jsem si v prodloužené verzi nevšiml. Ta i přes svou délku nenudí.

Pozemšťan (2007)

Škoda, že do toho museli zatáhnout i náboženství a hysterickou křesťanku. Jinak to bylo zajímavé poslouchání.

Ghost Rider (2007)

Ohňová show super, Ghost Rider je fajn, ale ten Johnny Blaze.... Ten je marnej. A záporáci taky.

Ghost Rider 2 (2011)

Úplně zbytečný pokračování, hlavně proto, že ignoruje první díl. Od režisérské dvojky jsem čekal akci, která sice vypadá hezky, stejně jako ohňové efekty, ale je jí hoooodně málo. Je jen dobře, že Ghost Rider bude teď u Marvelu odpočívat.

DOA: Na život a na smrt (2006)

Guilty pleasure už od gymplu. Má to všechno, co takový film potřebuje - bitky, holky v plavkách a debilní postavy s debilními dialogy.

Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)

Seriál si sice něco málo bere z filmové verze světa Marvelu, ale většinou je věrný komiksu a to je jeho hlavní přednost. Je to vtipný, akční, prostřídá se spousta postav, které ve filmu společně neuvidíte pravděpodobně nikdy a které mají top dabing (samozřejmě ten původní) a jednotlivé díly na sebe navazují ať už přímo nebo nepřímo. Jen je škoda, že nevznikla třetí řada, kde by se ukázalo, co napáchá Surtur a jeho služebnice.

Black Panther (2010) (seriál)

Taková jednohubka. Animace je detailnější než u ostatní produkce Marvel Knights, ale i tak je pořád jednoduchá. Příběh jde až moc do hloubky a minulosti vedlejších postav, vzhledem k tomu, že má jen šest dílů. A Storm moc prostoru nemá, přestože je prezentovaná jako jedna z hlavních postav.

Millerovi na tripu (2013)

Nejlepší momenty jsou bohužel už v traileru. A "rodinné" momenty to jenom natahují, know what I'm sayin'?

Soumrak mrtvých (2004)

"We're not using the Z word." Ale N-word klidně použijí. Tohle bylo takové zahřívací kolo před Hot Fuzz, ale pokud se vezete na stejné vlně jako trio Wright-Pegg-Frost, tak se budete bavit stejně dobře.